Banner
Banner
Banner

Заміський будинок з пінобетону

лютого 27, 2012


Кожен міський житель мріє про свій власний заміському будинку, в якому можна було б спокійно відпочити від міської суєти і чудово провести час з друзями та коханими людьми. Але для того щоб мрія стала реальністю, такий будинок потрібно побудувати і перед проведенням такого процесу, не зайвим буде проаналізувати, який матеріал є кращим для такого виду будинків.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в спеціалізованих магазинах можна знайти досить велику кількість різноманітних будівельних матеріалів, але одним і, напевно, найпопулярнішим є пінобетон. Популярність такого матеріалу полягає в тому, що заміський будинок з пінобетону дуже дешевий, його досить просто звести навіть не маючи відповідних навичок, а також в ньому дуже тепло взимку, що також є важливим параметром будинків.

Варто зазначити, що пінобетон як матеріал володіє досить великою кількістю переваг перед іншими матеріалами:

 • Пінобетон дуже легко надавати будь-яку форму навіть використовуючи для цього підручні матеріали, наприклад, ту ж пилу, що дозволяє значно простіше підвести до нього комунікації.
 • Побудувати будинок з пінобетону значно простіше і дешевше, ніж з будь-якого іншого матеріалу.
 • На відміну від того ж дерева, пінобетон не гниє, не піддається впливу мікроорганізмів і не горить, що робить заміські будинки з пінобетону просто вічними.
 • При будівництві заміського будинку з пінобетону можна використовувати спеціальний клей замість звичного цементного розчину, що дозволяє значно здешевити процес споруди, а також захистити будівельника від шкідливого впливу цементного пилу.
 • Завдяки відмінним властивостям пінобетону, будинок побудований з такого матеріалу не потребує додаткового утеплення, і в ньому можна спокійно проживати цілий рік.
 • Від себе:

  Не зайвим також буде купити гриль барбекю в заміський будинок. Можна буде збиратися з друзями на вихідні і влаштовувати вечірки. Купити гриль можна в будь-якому магазині Києва.


  Популярні варіанти воріт для заміського будинку
  Споруда веранди на дачі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Заміський будинок
  <