Banner
Banner
Banner

Заміські будинки з дерева

лютого 27, 2012


Дерево – це самий традиційний і древній матеріал, який сьогодні, як, втім, і сотню років тому досить часто застосовується для будівництва заміських будинків. Заміські будинки з дерева відмінно підходять для областей з будь-яким кліматом, тому що в ньому ніколи не буває занадто жарко навіть влітку, а взимку в ньому ніколи не буває холодно. Варто зазначити, що будинки, збудовані з такого матеріалу, також відповідають всім існуючим вимогам, як санітарно-гігієнічним, так і комфортабельним.

Заміські будинки з дерева дуже гарні й витончені, а кожен рік його експлуатації тільки підвищує його цінність. Але для того щоб такий будинок зміг прослужити досить тривалий час необхідно правильно його побудувати і приділити увагу всім тонкощам.

Фундамент будинку

Оскільки дерев’яний будинок дуже легкий, то для нього можна не облаштовувати масивний фундамент – досить усього лише звести самий звичайний стрічковий фундамент неглибокого закладення.

Будівельні тонкощі

При будівництві заміського дерев’яного будинку необхідно врахувати всі особливості будівлі, інакше він просто може зруйнуватися в процесі використання. Як правило, будівництво будинків починається з розробки спеціального проекту, згідно з яким вже і ведуться всі наступні будівельні роботи. Варто відзначити, що всі без винятку дерев’яні будинки будуються за принципом «конструктора», тобто методом складання. Завдяки застосуванню такої будівельної технології, будівництво одного будинку займає буквально лічені дні, а якість залишається на висоті.

Інженерія

Після повного зведення, заміський дерев’яний будинок необхідно обов’язково підключити до різного роду інженерних систем, серед яких електричні системи, а також водо-і теплопостачання.

Внутрішнє оздоблення

Внутрішнє оздоблення є завершальним етапом будівництва дерев’яного будинку. Як правило, вибір того чи іншого оздоблювального матеріалу, а також способу обробки залежить тільки від побажань власника будинку.


Популярні варіанти воріт для заміського будинку
Споруда веранди на дачі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Заміський будинок
<