Banner
Banner
Banner

Залізобетонні огорожі

лютого 27, 2012


Паркан вже став невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого заміського будинку. Сучасний паркан уже більше не служить тільки для захисту будинку від незаконного проникнення і сторонніх поглядів з вулиці – він сьогодні несе все більше декоративну функцію, і покликаний додатково прикрасити інтер’єр вашого заміського будинку або дачі.

Але прикраса інтер’єру присадибної ділянки це одне, але паркан все ще виконує функції і охоронного споруди, а тому він повинен бути міцним, виготовленим з довговічних матеріалів, ну і, звичайно ж (віддаючи данину сьогоднішній моді), бути ще й красивим.

Всім цим вимогам сьогодні відповідає паркан залізобетонний – він і відмінний і надійний спосіб захисту від нежданих гостей, і виготовляються його компоненти з довговічних і якісних матеріалів, і коштує він досить-таки недорого, є ще й відмінним звукоізолятором, та й деякі його види ще і виглядають досить красиво. Як правило, залізобетонний паркан виготовляється із залізобетонних плит (яких сьогодні є безліч видів різної конфігурації), які встановлюються одна на одну до тих пір, поки паркан не досягне необхідної висоти.

Технологія виготовлення залізобетонних огорож

Перед покупкою залізобетонного паркану, на зайвим буде сказати пару слів і про матеріали, з яких він виготовлений, а також про процес його виробництва.

В якості основних матеріалів для такого виду зборів використовуються власне сам бетон і монтажна арматура. Використання монтажної арматури значно підвищує міцність і довговічність парканів, а також захищає їх від руйнувань при дії будь-яких зовнішніх чинників. Для виготовлення такого виду зборів дуже часто застосовується стеклопластіковая опалубка, за допомогою якої огорожі можна надати практично будь-яку форму і розмір. Також, за допомогою саме такої опалубки можна домогтися дуже гладкої поверхні плит, що не можна сказати про тих плитах, які були отримані при литті в дерев’яні опалубки. Також, використання склопластикової опалубки дозволяє отримувати дуже красиві декоративні залізобетонні паркани, які не тільки надійно захистять ваш будинок, але ще й принесуть естетичне задоволення, так як вони досить-таки гарні.

Процес установки залізобетонних огорож

Процес установки залізобетонних огорож не є чимось особливо складним і його може виконати навіть людина не дуже знайомий з тонкощами будівельної справи. Як правило, процес установки залізобетонних огорож складається з декількох етапів:

 • Етап перший
 • На даному етапі проводиться установка основи під залізобетонний паркан. Як правило, підстава має вигляд усіченої піраміди, в вершині якої знаходиться отвір з чотирма гранями.

 • Етап другий
 • Необхідно в отримані отвори встановити стовпи (продаються там же, де і залізобетонні плити для забору).

 • Етап третій
 • В наявні на стовпах пази необхідно встановити залізобетонні плити. Плит можна встановлювати стільки, скільки дозволяє висота стовпа, тобто якщо купити високий стовп, то можна побудувати, хоч 3-х метровий паркан (в цьому і є перевага такого паркану).


  Популярні варіанти воріт для заміського будинку
  Споруда веранди на дачі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Заміський будинок
  <