Banner
Banner
Banner

Заїзд на ділянку, як зробити заїзд на ділянку своїми руками

лютого 27, 2012


В’їзд повинен бути на кожному дачній ділянці. Причому наявність особистого автомобіля при цьому – зовсім необов’язкова умова. Адже просторий заїзд – річ інколи дуже зручна, коли ви тільки починаєте упорядковувати свій дачну ділянку і замовляєте машини з будматеріалами і іншим вантажем. Багато дачники, які люблять відвідувати свої ділянки в зимовий час, замовляють машини з дровами для розведення вогню в каміні. Чи не вивантажувати ж їх прямо на дорозі.

Однак у кожного власника дачної ділянки, як правило, є особистий автомобіль. І тут вже заїзд – не розкіш, а необхідність. Зробити його можна без сторонньої допомоги, але щоб заїзд прослужив довго, необхідно серйозно підійти до питання його пристрою.

Як зробити заїзд на дачну ділянку, пристрій заїзду на ділянку

У багатьох садоводствах нерідко між самим ділянкою та дорогою розташовані дренажні канави. За таким канавах йде постійний стік води. Засипати цю канаву категорично не рекомендують. В цьому випадку заїзд на ділянку потрібно робити поверх. Буває також, хоч і рідко, що між дорогою і ділянкою немає стічної канави. Самостійно зробити такий заїзд не складе ніяких труднощів.

Ми розповімо, як зробити заїзд на ділянку з канавою. Найпростіший спосіб – це покласти в канаву трубу. А щоб труба не провалювалася, зверху її засипають піском і щебенем і утрамбовують. З боків заливаються бетонні огорожі, щоб щебінь не розповзався. Головними перевагами цього способу є довговічність, практичність і міцність конструкції. Адже такий заїзд на дачну ділянку універсальний і підходить для різних розмірів канави, вам слід лише підібрати відповідний розмір труби.

У невеликих садоводствах можна зустріти заїзд на ділянку , зроблений з дерев’яних шпал. Однак така конструкція не настільки міцна, ніж попередній варіант. Такий заїзд може не витримати вантажний транспорт. Такий спосіб застосовують, якщо заїзду важких автомобілів в принципі не передбачається і на більш дорогий заїзд не вистачає коштів. Багатьох насторожує те що, шпали виготовляються з дерева і можуть швидко згнити. Однак сучасні шпали спочатку на заводах-виробниках піддаються спеціальній обробці, яка істотно збільшує термін їх служби.

Є ще третій варіант , як зробити заїзд на ділянку через канаву, однак здійснити його без сторонньої допомоги – навряд чи не вийде. Це залізобетонні плити, але підійдуть вони не всім, оскільки мають велику вагу і ділянках, де навесні бувають повені, грунт під плитами буде розмиватися.


Популярні варіанти воріт для заміського будинку
Споруда веранди на дачі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Заміський будинок
<