Banner
Banner
Banner

Технологічний будинок

лютого 27, 2012


Хто з нас не мріяв жити в такому будинку, всіма інженерними комунікаціями якого можна було б керувати одним рухом руки або, скажімо, за допомогою мобільного телефону або ноутбука. І ось, сьогодні мрії багатьох людей стали реальністю – з’явився такий вид будинків як технологічний будинок , жити в якому стало дуже легко і просто, завдяки продуманості і досконалості його системи управління.

Під поняттям технологічний будинок варто розуміти, в першу чергу, автоматизований за останнім словом техніки житловий будинок, який максимально адаптований для проживання в ньому людей. Ця сама автоматизація будинку призначена не тільки для спрощення життя людини, але ще й для того, щоб розпізнавати конкретні ситуації, що відбуваються даному будинку і відповідним чином на них реагувати (наприклад, пожежна сигналізація в технологічному будинку пов’язана з системою пожежогасіння).

«Серцем» технологічного будинку є централізована система управління, до якої вже і підключаються всі інші складові такого будинку. Як правило, система централізованого управління являє собою комп’ютер, до якого надходить інформація з усіх пристроїв, встановлених в технологічному будинку. Також, з так званого центрального пункту управління, здійснюється управління всіма системами будинку (може здійснюватися як вручну, так і автоматично).

На сьогоднішній день можна впевнено сказати, що будь-який технологічний будинок обов’язково повинен містити в собі наступні види систем:

 • Систему опалення, вентиляції і кондиціонування (як правило, складовими такої системи є кондиціонери, або витяжки, а також котли опалення, підключені до центрального пункту управління).
 • Охоронно-пожежну сигналізацію, систему контролю над доступом до приміщення, та контролю за витоками води та газу (складовими такої системи є різноманітні датчики, встановлені по всьому техзнологічному дому).
 • Систему відеоспостереження і спостереження за рухом (складається така система з відеокамер, а також датчиків руху, які підключені до ЦПУ).
 • Систему освітлення.
 • Систему електроживлення.
 • Систему механізації будівлі.
 • Систему віддаленого доступу до управління всіма складовими системами будинку.
 • Крім цих систем технологічний будинок включає в себе ще масу різноманітних пристроїв. Так, наприклад, такий вигляд будинку просто не можна уявити собі без сучасного плазмового телевізора, холодильника, або ноутбука (стаціонарного ПК).

  Багато хто, замість звичних телевізорів вибирають проектори, і варто сказати, правильно роблять, адже не можна порівняти, скажімо, невеликий екран телевізора і проектується на всю стіну зображення від проектора.

  Звичайно ж, такий пристрій коштує не зовсім дешево, але ж сьогодні існує оренда проекторів – послуга, яка робить проектують пристрої доступними кожному. Варто сказати, що, використовуючи в такому технологічному будинку проектори, можна без проблем створити повноцінний домашній кінотеатр, зібрати всіх своїх друзів і насолоджуватися переглядом улюбленого фільму.

  Але бувають випадки, коли в один прекрасний момент проектори просто можуть зламатися і саме тоді варто звернутися в ремонт проекторів. У цих конторах зможу відремонтувати таке необхідно пристроїв (особливо якщо воно було взято в оренду і зовсім не хочеться оплачувати його повну вартість).

  Підбивши підсумки вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що технологічний будинок – це найсучасніший і найкомфортніший для проживання людини будинок. У такому будинку не тільки приємно, але ще й безпечно жити, адже, що проживають в такому будинку захищені від пожежі, пограбування і яких-небудь інших надзвичайних ситуацій.


  Популярні варіанти воріт для заміського будинку
  Споруда веранди на дачі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Заміський будинок
  <