Banner
Banner
Banner

Таунхаус, що таке таунхаус?

лютого 27, 2012


Таунхаус – це якийсь ансамблю котеджних будиночків, які з’єднані разом. Як правило, у кожного такого будинку є своя окрема під’їзна доріжка, а також невелика прибудинкова територія, розміром в 2-3 сотки.

Варто зазначити, що таунхаус є відмінною альтернативою звичайному житлу, особливо для тих, хто хоче жити за містом, але СОТ же самий час по повній використовувати всі блага цивілізації. Особливо вигідні такі таунхауси сьогодні – так, наприклад, раніше можна було тільки їх орендувати, тоді як сьогодні власник такого будиночка може без особливих проблем викупити під ним землю. Що стосується сусідів (а в будинках такого виду вони знаходяться дуже близько), то від них можна відгородитися небудь живоплотом, наприклад, декоративними кущами, але повної ізоляції добитися все одно не вдасться.

Також, не зайвим буде вказати, що, незважаючи на існуюче сьогодні різноманітність таунхаусів, всі вони створені за типовим проектом – площа кожного такого будиночка складає 60 м.кв., на першому поверсі, як правило, розташовується гараж, кімната для інженерного обладнання (котла, бака для води і т.д.), а також невелика комора. На другому ж поверсі якого таунхауса розташовується кухня, їдальня, вітальня і камінний зал (звичайно ж, можна перерозподілити кімнати на власний розсуд). Мається на таунхаусі ще й третій поверх (житлова зона) – на ньому розташовані, як правило, кілька кухонь та санвузлів. Якщо проектом в такому будинку передбачена ще й мансарда, то на ній можна з легкістю облаштувати кімнату для відпочинку або яку-небудь більярдну.

Як вже було зазначено вище, все таунхауси будуються за типовим проектом і цей параметр стосується також ще і форми споруди житлових комплексів – як правило, вона прямокутна або підковоподібна.

Від себе:

Багато таунхауси мають невеликий задній дворик, який можна облаштувати та озеленити як вам захочеться. Продаж садових рослин за низькими цінами можлива лише в інтернет магазинах, раджу купувати рослини там.


Популярні варіанти воріт для заміського будинку
Споруда веранди на дачі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Заміський будинок
<