Banner
Banner
Banner

Штукатурка стін своїми руками відео уроки, фактурна, декоративна штукатурка відео

лютого 27, 2012


Багато хто при оформленні стін використовують не фарбу або шпалери, а декоративну штукатурку. Можна багато раз слухати або читати, як правильно зробити цей вид робіт, але краще всього подивитися відео з нанесення декоративної штукатурки . Завдяки цьому безліч виникаючих питань, просто вирішаться самі собою. Адже штукатурка стін своїми руками відео урок, запропонований вам, покаже весь процес від початку і до кінця. І ви зможете самостійно провести весь будівельний процес.

Штукатурка стін своїми руками відео уроки, технологія нанесення декоративної, фактурної, венеціанської штукатурки на стіну і стелю

При виборі яка саме декоративна штукатурка вам потрібна для оформлення стін в приміщенні, задумайтеся про те, що фактурна при забрудненні набагато гірше чиститься і всередину неї потрапить пил, який практично не прибирається. Наприклад, штукатурка стін своїми руками відео , нам показує яку фактури візьме в результаті поверхня обробляється штукатуркою короїд.

Починати потрібно з замішування будівельної суміші за допомогою спеціальної насадки на електродриль. Але якщо її немає, то можна це зробити і вручну. Перед нанесенням її потрібно ретельно змочити поверхню для поліпшення схвативаемості зі стіною.

Декоративна штукатурка відео урок нам показує роботу професійного будівельника. Якщо у вас таких навичок немає, то використовуйте шпатель і терку для нанесення штукатурки із закругленими краями, а для «венеціанської» це взагалі є обов’язковою умовою для досягнення хорошого кінцевого результату.

Уважно подивившись, фактурна штукатурка відео, зверніть увагу на те, що робочий вирівнює стіну без спеціальних пристосувань. У житті бажано використовувати схили і рівень. З їх допомогою ви зможете нанести фактурну штукатурку на стіну ідеально рівним шаром.

Якщо ви звернете увагу, венеціанська штукатурка відео , то побачите, що головне її відмінність полягає в способі нанесення. Найпростіший з них полягає у використанні трьох шарів різного кольору. Але існують спеціальні методики дозволяють добитися більшої реалістичності відтворення зовнішнього вигляду натурального каменю. У цьому випадку може використовуватися до 10 шарів.

На жаль, у нас цього виду декорування стінових поверхонь практично не навчають. А за кордоном існують спеціальні 3-х денні курси з відвідування. Але і ціна у них не маленька, 795 євро. Напевно, через це використання багатошарової венеціанської штукатурки у нас настільки рідко зустрічається і більшість вважає, що нанесення тільки 3 шарів і є нею.


Утеплення панельних будинків
Утеплення пінопластом

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Заміський будинок
<