Banner
Banner
Banner

Огорожа з профільної труби, металеві огорожі з профільних труб

лютого 27, 2012


Якщо ви хочете прикрасити і убезпечити свою ділянку недорогий і в той же час надійною огорожею, то рекомендуємо звернути увагу на паркан з профільної труби.

Будь профільна труба являє собою трубу з нержавіючого металу, порожню всередині. Для того щоб побудувати паркан з профільної труби, зазвичай використовують тонкостінні труби, активно застосовуються в різних промислових галузях.

Монтаж огорож проводиться шляхом зварювання труб. Також набирають популярність секційні паркани, які мають більш високу ціну, але зводяться набагато швидше.

Основні матеріали, використовувані при зведенні огорожі – труби профільні, які можуть бути квадратними або круглими. Огорожа з профільної труби має красивий і привабливий вигляд. При бажанні, можна використовувати прямі і гнуті профільні труби, які дозволяють художньо прикрасити паркан різними візерунками.

Можна відзначити такі позитивні характеристики профільної труби, як міцність і довговічність. Це матеріал, який захищений практично від будь-якого негативного впливу. Встановлюючи паркани металеві з профільної труби, можна бути впевненим, що обрана конструкція простоїть довгий термін і тому профільні труби можна поєднувати з бетоном, цеглою або іншими металами, які мають високу зносостійкість.

Секційний паркан на бетонному фундаменті відмінно убезпечить вас протягом декількох років і буде радувати ваше око. Недоліком такого паркану є лише його прозорість, але це питання цілком вирішуємо, якщо господар буде використовувати живопліт, яка навряд чи погіршить зовнішній вигляд споруди.

Завдяки тому, що будівництво таких парканів легко здійснити, ви можете вибрати будь-який сподобався вам дизайн у компанії-виробника або запропонувати свій особливий проект.


Популярні варіанти воріт для заміського будинку
Споруда веранди на дачі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Заміський будинок
<