Вентиляція пластикових вікон |
Banner
Banner
Banner

Вентиляція пластикових вікон

лютого 27, 2012


При установці нових вікон ми керуємося кількома критеріями. У першу чергу, важливо, щоб вікна добре зберігали тепло в приміщенні, не пропускаючи протяги. Крім того, велике значення має шумоізоляція віконної конструкції. Не менш важлива також довговічність віконних профілів, простота у поводженні з ними і безпеку для здоров’я.

Однак існує ще один критерій, який важливий при виборі віконних конструкцій. Це особливості повітрообміну і вентиляції. Особливо ця проблема актуальна для пластикових вікон, профіль яких виконаний зі штучного матеріалу, який не володіє природною вентиляцією, на відміну від дерев’яних віконних рам.

Як же вирішується проблема повітрообміну в тому випадку, якщо мова йде про вікна ПВХ?

Перш, ніж говорить про це, згадаймо дерев’яні віконні рами старого зразка. Вони не були достатньо герметичними, що стало причиною появи протягів в вітряну погоду. Навіть при закритих вікнах приміщення провітрювати через щілини, що породило звичай заклеювати віконні щілини смужками паперу або тканини. Мимохідь між стеклами, холодний вуличне повітря нагрівався в приміщенні і осідав всередині віконної конструкції у вигляді конденсату, при цьому батареї опалення, випаровуючи вологу, робили повітря в приміщенні більш сухим.

Ми бачимо, що нормального повітрообміну така система «провітрювання» через щілини не надавала. Сучасні ж пластикові вікна повністю герметичні, і при їх закриванні ніяких щілин не залишається. Яким же чином відбувається провітрювання приміщення при закритих вікнах?

Житлові будинки обладнані системою вентиляції, яка виводить назовні «відпрацьований» повітря за допомогою канальної витяжної вентиляції. При цьому свіже повітря, що поступає через зовнішню камеру склопакета, піднімається вгору внаслідок зміни тиску. За цей час повітря прогрівається і потрапляє в приміщення через простір між рамою і склопакетом.

Така система воздухообомена дозволяє здійснювати провітрювання приміщення, не створюючи протягів. Крім того, оскільки склопакети пластикових вікон завжди герметично закриваються, вони підтримують певний комфортний мікроклімат в приміщенні, що запобігає випаровуванню конденсату і дозволяє зберігати природну вологість повітря навіть в опалювальному приміщенні.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<