Важливі деталі при монтажі пластикових вікон |
Banner
Banner
Banner

Важливі деталі при монтажі пластикових вікон

лютого 27, 2012


Як показує практика, дуже багатьох передчасних поломок пластикових вікон можна було б уникнути, провівши правильно монтаж всієї конструкції. Саме тому краще всього поставитися до монтажу пластикових вікон дуже ретельно, адже, як кажуть, дрібниці призводять до катастрофи.

Особливу увагу необхідно звернути на процес демонтажу старих віконних конструкцій.

Саме в цей момент може статися так, що разом зі старою рамою можна вийняти і хороший шматок віконного отвору, а це в свою чергу, може привести до перекосу майбутнього нового пластикового вікна. Для того щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно щоб всю роботу виконував професіонал, а не «сусід дядя Саша».

В установці пластикових вікон велику роль грає ще і послідовність виконання робіт. Так, наприклад, першою операцією є вже вищезгаданий демонтаж старих рам, слідом йде установка нових вікон, відливів і їх герметизація. Якщо не дотримуватися цю послідовність або взагалі викинути деякі операції, то це може привести до досить жалюгідних результатів.

Також, краще всього проводити заміну старих вікон на вікна ПВХ в той момент, коли в квартирі (приватному будинку) проводиться ремонт. Це, по-перше, запобіжить забруднення меблів і фурнітури, а, по-друге, дасть набагато більший простір для маневру робітникам, які будуть демонтувати старі вікна та встановлювати нові.

Важливу роль в установці нових пластикових вікон грає і їх якість. Так, наприклад, вікна, куплені у якоїсь непримітної компанії, офіс якої розташовується в підвалі, прослужать до найближчого дощу, коли благополучно і протекут. Найкраще перевагу віддавати компаніям, у яких є свої великі магазини та інтернет-сайти, як наприклад цей vip-okna.by . Як правило, у таких фірм вся продукція якісна і на неї є всі необхідні сертифікати, а також надається гарантія.

Ось так, дотримуючись деякі рекомендації можна дійсно якісно встановити пластикові вікна, які прослужать досить тривалий час без поломок.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<