Утеплення дерев'яних вікон, технологія і способи утеплення |
Banner
Banner
Banner

Утеплення дерев'яних вікон, технологія і способи утеплення

лютого 27, 2012


Утеплення дерев’яних вікон найпростіше проводити за допомогою вати або вузьких Косков поролону. Для процедури вам знадобляться ніж, мило, а так же смужки білого паперу, шириною близько 3-х сантиметрів. Можна використовувати і м’яку ганчір’я.

 • Покладіть господарське мило в таз з водою і дайте йому розмокнути
 • З вати скачайте джгути в два рази товще щілин у вікнах. Ножем заткніть усі щілини в зовнішній рамі. Від якості виконання цієї роботи залежить все утеплення.
 • Відміряйте паперову смужку по довжині стулки. Натріть її господарським милом, але не перестарайтеся. Занадто мокра папір швидко порветься, а надто суха не приклеїться до рами.
 • Щілина повинна розташовуватися рівно посередині паперової смужки. За допомогою м’якої прочуханки притисніть стрічку до вікна і розгладьте так, щоб не залишалося складок. Там, де на шляху стрічки зустрічаються петлі, зробіть прорізи, щоб механізм залишився незаклеенном.
 • Ті ж самі дії зробите і внутрішньої сторони рами.
 • Утеплення дерев’яних вікон таким методом має деякі переваги перед іншими методами:

  Матеріали для цієї процедури загальнодоступні, а так само їх можна використовувати кілька разів, зберігши після сезону.

  Білий папір абсолютно не помітно але рамі вікна, тому не зіпсує зовнішній вигляд вашої кімнати. Якщо ви плануєте використовувати тканину, то врахуйте, що нерівні краї будуть сильно виділятися.

  Щілини в рамах мають самий різний розмір, тому вата і поролон – найкращі матеріали для їх забивання. Часто використовуються газетні листи не зможуть заповнити вузькі щілини, а зимовий холодний вітер може привести до відклеювання паперу.

  Лента, приклеєна за допомогою мила, тримається довго і міцно. А для того, щоб її видалити, досить змочити їй невеликою кількістю води. Таким чином, після зимового сезону ви не пошкодите фарбу на вікні і легко відмиєте непотрібні матеріали.


  Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
  Скління балконів пластиковими вікнами

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Вікна
  <