Установка жалюзі |
Banner
Banner
Banner

Установка жалюзі

лютого 27, 2012


Настання весни радує нас теплом і ласкавими сонячними променями. Але, часом останні, доставляють нам деякий дискомфорт, сліпить очі і відбиваючись в моніторі комп’ютера. Жалюзі всіляких форм і відтінків допоможуть вам без праці вирішити цю проблему.

Установка жалюзі не потребує багато часу і сил.

Для початку потрібно визначитися з тим, чи будуть жалюзі кріпитися до стелі або до стіни. Потім перевірте, чи не будуть ваші пластикові «портьєри» заважати функціонуванню вікна. І, навпаки, не буде віконна фурнітура створювати перешкоди для роботи жалюзі.

Почавши з будь-якого краю вікна, відміряє необхідну відстань і робимо отвір для дюбеля, основи першої кріплення, яке приєднується до нього за допомогою шурупів. Тепер, те ж саме робимо на іншій стороні вікна, в цьому випадку місце кріплення визначається за допомогою лінійки і рівня.

Зверніть увагу, що найбільшою навантаженні буде піддаватися та сторона жалюзі, на якій розташовується регулювальний шнур. Рекомендуємо вам встановити в цій частині додаткове кріплення.

Додаткове проміжне кріплення необхідно, якщо ваші жалюзі горизонтальні, а їх виявилася ширина дещо більше очікуваної.

Три кріпильні скоби в якості додаткової страховки будуть незамінні, якщо ширина ваших вертикальних жалюзі перевищує 1.5м.

Тепер жалюзі можуть зайняти своє місце, після чого ми фіксуємо їх за допомогою кріплень.

Установка жалюзі закінчена!

На замітку: жалюзі, які кріпляться безпосередньо до віконних стулок, не повинні заважати повороту віконної ручки. Їх ширина повинна бути на 1,5 см більше ширини вікна.

Жалюзі, які розташовуються на деякій відстані від вікна, кріпляться на кронштейнах. У цьому випадку довжина жалюзі повинна бути на 10 см, а ширина на 20 см більше віконної.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<