Установка підвіконня пвх своїми руками, монтаж пластикових і дерев'яних підвіконь, технологія |
Banner
Banner
Banner

Установка підвіконня пвх своїми руками, монтаж пластикових і дерев'яних підвіконь, технологія

лютого 27, 2012


Підвіконня – важливий елемент внутрішньої обробки кімнати. Крім естетичної функції він виконує практичну задачу, пов’язану із забезпеченням правильної циркуляції повітря в приміщенні. Він також служить для збору конденсату зі стекол в холодну пору року.

Якщо ви затіяли монтаж підвіконня , виберіть пластикову модель. Зразок з ПВХ добре виглядає в приміщенні з будь-яким типом інтер’єру, він довговічний, його не треба фарбувати. Технологія ж роботи не відрізняється від процесу монтування звичайної дерев’яної планки.

Установка і монтаж підвіконь своїми руками, технологія правильної установки

Для того щоб виконати установку підвіконня ПВХ вам знадобиться пластиковий або дерев’яний лист, сантиметр, брусочки шириною 1 см і висотою 2-3 см, будівельний рівень, шпаклівка і шпатель (не обов’язково), двокомпонентна монтажна піна, силіконовий герметик, заглушки. Можливо, в ході робіт знадобиться перфоратор.

правильний монтаж пластикових підвіконь
правила і вартість установки підвіконня своїми руками
установка підвіконня пвх

На першій стадії установки підвіконня ПВХ необхідно очистити робочу поверхню і виконати виміри. За допомогою сантиметра визначте ширину вікна і додайте до цього показника 10 см. Ми отримали довжину конструкції. Тепер виміряйте товщину бетонної стіни від вікна, додайте 8 см. Це оптимальна ширина готового виробу. Даний показник, в принципі, можна опустити, тому що більшість виробників випускає аркуші стандартної ширини 60 см. Але якщо ви хочете, щоб тепло від радіатора не затримувалося під підвіконням, обріжте його у відповідності з отриманим розміром. Сформуйте заготовку.

Другий етап установки пластикових підвіконь полягає в роботі зі стіною. Прикладіть «викрійку» до вікна. Якщо укоси недостатньо глибокі, пробийте додатково по парі сантиметрів з кожного боку за допомогою перфоратора. Вирівняйте зрізи і горизонтальну поверхню стіни шпаклівкою. Не забувайте користуватися рівнем.

Правильна установка дерев’яних і пвх підвіконь

Наступний етап установки укосів і підвіконь – підготовка підкладок. Вставте обрізок листа ПВХ в отвір під віконною рамою і покладіть під нього дерев’яний брусок. Останній повинен щільно прилягати до майбутнього підвіконню. Розкладіть кілька маячків уздовж вікна на відстані 6-8 см один від одного. Те ж саме треба зробити з протилежного боку. Тут класти брусочки треба не впритул до краю стіни, а трохи глибше, щоб потім не довелося їх укорочувати.

Вставте планку в паз, відклеївши захисну плівку в місці стику, і акуратно покладіть його на маячки. Цей етап установки підвіконня своїми руками найскладніший, будьте уважні.

Покладіть лист за рівнем горизонту. Нахиліть планку трошки на себе, зробивши скат в 5 мм, і зафіксуйте її за допомогою монтажної піни. Для того щоб конструкція не здулася і не з’їхала, скористайтесь розпірками.

Якщо ви зробили правильну установку , то після висихання піни підвіконня прийме потрібне положення і залишиться на поверхні ідеально рівним. Тепер можна поставити заглушки і зняти захисну плівку. Через пару годин обробіть герметиком лінії стику з вікном і укосами.

В середньому вартість установки підвіконня варіюється від $ 20 до 30.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<