Установка підвіконь із пластику, монтаж пластикових підвіконь |
Banner
Banner
Banner

Установка підвіконь із пластику, монтаж пластикових підвіконь

лютого 27, 2012


Установка підвіконь із пластику досить проста. Для цієї процедури не потрібно технічних навичок. Установка можлива трьома методами, з описами яких ви можете ознайомитися нижче. Коли підвіконня буде готовий, за допомогою мелкозубной гострої пилки або електролобзика потрібно обрізати його до необхідного розміру.

Підвіконня для пластикового вікна слід зробити таким, щоб його виступ від стіни був не більше 5 см, щоб він не заважав тепловому потоку до вікна від батареї. Необхідно врахувати і те, що в довжину ціла частина підвіконня повинна бути не більше 3 м. Якщо ж підвіконня складається з декількох частин, то з’єднувати їх слід з використанням стикувальних елементів.

Зазор між підвіконням і укосом повинен становити близько 3 мм, адже під дією вологи пластикове підвіконня може розширитися.

Перший спосіб – на клей

Установка підвіконь із пластику за допомогою клею проводиться тільки на вирівняну поверхню. Після зачистки поверхонь покрийте їх поперечними лініями клею шириною приблизно в 1 см. Для кращого приклеювання підвіконня притисніть вантажем.

Другий спосіб – на піну

Для того щоб встановити підвіконня таким способом, вам знадобляться підпори з рейок. Відстань між ними не повинно перевищувати 80 см. З верхнього боку підвіконня необхідно рівномірно придавити важким вантажем щоб уникнути його зміщення. Піну необхідно завдає з боків і центру. Через два дні, після висихання піни, підпірки і вантаж можна прибрати. Використання двокомпонентної монтажної піни не деформує підвіконня при дії вологи.

Третій спосіб – на кронштейни

Це найкращий спосіб для монтажу широких підвіконь. Кронштейни, закріплені на стіні, розташовуються на відстані не більше 50 см. Сам підвіконня не повинен виступати за кронштейн більш ніж на 10 см.

В залишилася між вікном і підвіконням щілину слід залити силіконовий герметик.

Від себе:

Якщо ви хочете спілкуватися з вашими рідними та друзями через інтернет, купите якісні навушники з мікрофоном, бажано закритого типу, щоб не заважати оточуючим.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<