Догляд за пластиковими вікнами, ніж мити пластикові вікна, засоби для миття вікон |
Banner
Banner
Banner

Догляд за пластиковими вікнами, ніж мити пластикові вікна, засоби для миття вікон

лютого 27, 2012


Довговічність і коректна робота пластикового вікна багато в чому залежить від правильного та своєчасного догляду за ним. І хоча пластикові вікна досить-таки не вимогливі у відході, дотримання основних правил експлуатації дозволить значно поліпшити функціонування віконної системи.

Конструкція вікон-ПВХ забезпечує повну герметичність вікна, для попередження появи конденсату або запотівання склопакетів обов’язковою умовою їх експлуатації є регулярне провітрювання.

Багато компаній-виробники пластикових вікон пропонують покупцям щорічне сервісне обслуговування, яке включають роботи, що попереджають передчасне зношування елементів віконної системи. Крім того, існують спеціалізовані компанії, що здійснюють миття вітрин стекол.

Якщо не вдаватися до даних послуг, як правило, виникає питання, чим мити пластикові вікна. Категорично не рекомендується використовувати для цієї мети чистячі засоби, що містять у складі абразивну крихту, розчинник, кислоти або луг, їх застосування може легко зіпсувати поверхню ПВХ-профілю. Для цієї мети підходить звичайний мильний розчин або спеціальні засоби по догляду за пластиковими вікнами, які можна придбати або безпосередньо у виробника вікон, або в спеціалізованих магазинах.

За герметичність вікна відповідають гумові ущільнювачі, які встановлені по периметру всього вікна і стулок. У процесі експлуатації вони можуть потріскатися і втратити свою еластичність. Для того, щоб цього уникнути, існують спеціальні силіконові мастила для ущільнювального контура.

Періодично слід очищати водооотводние канали від скопилася зі временм бруду, а також обробляти спеціальним засобом всі рухомі елементи віконної фурнітури.

Зараз багато фірм-виробники вікон-ПВХ пропонують придбати набори по догляду за пластиковими вікнами , які включають в себе всі необхідні засоби для догляду.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<