Догляд за дерев'яними вікнами |
Banner
Banner
Banner

Догляд за дерев'яними вікнами

лютого 27, 2012


Сучасні дерев’яні вікна, виконані на високоякісному обладнанні з не менш якісної сировини, не вимагають частого обслуговування. Але, тим не менш, профілактичний догляд за дерев’яними вікнами потрібно.

При виникненні скрипів або труднощів у відкритті – закритті стулки, або (якщо цього немає) просто раз на пару років необхідно змащувати і регулювати віконні петлі. Процес нескладний, швидкий, виконується під час періодичної мийки вікон.

Також при митті вікон потрібно перевіряти стан ущільнювальних прокладок, видаляти з них накопичилася за сезон бруд. І це нескладно, але допоможе продовжити експлуатацію вікна досить значно. Якщо на ущільнювачах ви помітили тріщини, подбайте про те, щоб їх вчасно замінили.

Огляд дерев’яних елементів вікна так само не викличе утруднень. Вчасно вжиті заходи, якщо виявлено стершиеся, тріснуте або подряпане покриття дерева, не дасть цій проблемі перерости в необхідність дорогого ремонту. Шматочок шліфувального паперу, пара крапель лаку або просочення для деревини виправлять ситуацію, дозволивши дерев’яного вікна так само надійно виконувати свої функції і далі. При тріщинах в дереві бажано скористатися послугами фахівця, хоча можна і самим зашпаклювати тріщину спеціальними складами, або, при наявності підручних матеріалів, створити диво за допомогою простої суміші дрібних тирси і столярного клею.

Зверніть особливу увагу на склад миючих засобів, якими ви користуєтеся, наводячи на вікна красу. Догляд за дерев’яними вікнами ні в якому разі не повинен стати причиною того, що, наводячи глянець на стекла, ми завдамо шкоди дерев’яній рамі.

Виконуючи зрідка вищеописані процедури, ми доб’ємося того, що «життя» дерев’яних вікон в нашому домі триватиме набагато довше гарантованих 20-40 років.

Від себе:

Якщо ви не хочете обтяжувати себе таким важким справою як догляд за вікнами, ви завжди можете знайти фахівця, який буде робити це за вас. Знайти таких людей можна на порталі оголошень Махачкали – http://makhachkala.dorus.ru/, сайт зі зручним пошуком і приємним дизайном.


Скління балконів і лоджій в Москві під ключ
Скління балконів пластиковими вікнами

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Вікна
<