Banner
Banner
Banner

Утеплення стелі в дерев’яному будинку

квітня 10, 2012


Сьогодні зима стає все холодніше, а тому для економії коштів, які йдуть на опалення, можна виконати такий процес як утеплення.

Особливо варто задуматися над утепленням стелі в дерев’яному будинку , тому що саме стеля пропускає велику кількість холоду в будинок. На сьогоднішній день існує величезна кількість теплоізоляційних матеріалів, які використовуються для утеплення стелі.

Найпопулярнішим матеріалом, який використовується для утеплення стелі в дерев’яному будинку,  є теплоізоляційна плита. Такі плити відмінно тримають тепло в будинку і не пропускають холодне повітря, яке йде з горища. Як правило, теплоізоляційні плити кріпляться до стелі за допомогою цвяхів, шурупів або клею.

Якщо в будинку є горище, то стелю можна утеплити ще і з зовнішнього боку. Для зовнішньої теплоізоляції застосовуються спеціальні жорсткі плити, які укладаються поверх брусів несучої конструкції. Після укладання таких плит на горищі утворюється суцільне теплоізоляційне покриття. Між таким покриттям і стелею завжди знаходиться тепле повітря, а тому стеля в будинку завжди буде тепла.

Для утеплення горища можна також використовувати сипучі матеріали, а також різноманітні утеплювачі типу вати. Такі матеріали є дуже зручними і практичними, тому що їх можна укласти в кожен важкодоступний куточок горища. Якщо на горищі є комунікації, то перед утепленні їх необхідно обов’язково обернути картоном.

Якщо в будинку є житлове  горище, то, в першу чергу, необхідно утеплити скати даху. Для такого процесу можна використовувати жорсткі або напівтверді плити. Під час укладання таких плит необхідно обов’язково залишить зазор між ними і покрівлею. Такий зазор необхідний для циркуляції повітря усередині конструкції.

 

Утеплення підлоги першого поверху дерев’яного приватного будинку і дачі, утеплення підлоги в квартирі, на балконі, лоджії
Утеплення стелі в приватному дерев’яному будинку, утеплення стелі зсередини пінопластом, тирсою і мінеральною ватою

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Утеплення
<