Banner
Banner
Banner

Ремонт паркету своїми руками

червня 14, 2012


Паркет дуже красиве підлогове покриття, яке є показником розкоші і достатку господаря квартири. Але іноді трапляються такі ситуації, що паркет пошкоджується і втрачає свій гарний зовнішній вигляд. Але не слід впадати у відчай, тому що його можна відремонтувати, і що найголовніше досить легко, тобто своїми руками.

Перед проведенням ремонту паркету своїми руками необхідно обов’язково проаналізувати, які саме ушкодження з’явилися на паркеті, тому що саме від типу пошкоджень і залежить вибір процесу відновлення паркету.

Існує кілька найпоширеніших ушкоджень паркету, які можна так сказати, уніфікувати:

  • Вибоїни і подряпини. Якщо подряпини невеликі, то їх з легкістю можна усунути спеціальним олівцем. Якщо подряпини і вибоїни досить великого розміру, то їх можна закрити за допомогою лаку та спеціальної шпаклівки під колір покриття.
  • розсихання і розхитування планок. Такі планки необхідно замінити, тому що від них буде тільки пил в будинку, а користі ніякої.
  • Скрип мостин. Як правило, джерелом скрипу є те, що паркет відривається від основи. Виправити таку проблему можна, для цього необхідно укладати паркет на бітумну мастику.
  • Знос паркету. Якщо паркет втратив свій гарний зовнішній вигляд, то необхідно його просто зациклювати стрічковою машиною.Після такої процедури необхідно покрити такий паркет лаком.
  • Залив паркету водою. Якщо після потрапляння води на паркет, його попсували, то необхідно пошкоджені планки замінити на нові.
  • Нерівності паркету. Якщо нерівність паркету викликана нерівністю основи, то необхідно буде знімати паркет і вирівнювати основу. Якщо нерівності викликані перекосом панелей, то їх можна усунути за допомогою циклювальної машини.

Ось так легко і просто можна провести ремонт паркету своїми руками .

 

Камін своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Uncategorized, Своїми руками
<