Утеплення дерев’яного будинку |
Banner
Banner
Banner

Утеплення дерев’яного будинку

квітня 26, 2012


Утеплення дерев’яного будинку є одним з найважливіших моментів, які необхідно врахувати ще на рівні складання проекту майбутньої будівлі. Тепло – головна умова для комфортного і повноцінного життя, тому питання утеплення приміщення необхідно висвітлити в повному обсязі.

Процес утеплення дерев’яного будинку прийнято ділити на внутрішньостінний, внутрішній і зовнішній. Перший етап проводять під час закладки стін будинку. Між внутрішніми і зовнішніми стінами будинку прокладають особливий матеріал (наприклад, вата-утеплювач), який є основою для комфортної життєдіяльності.

Другий етап проводять при обробці внутрішніх поверхонь приміщення (стін, підлоги і стелі). Утеплення підлоги в дерев’яному будинку  особливо важливо, так як підлога грає першорядну роль у створенні атмосфери тепла і затишку. Між підлоговим покриттям і підставою будинку прокладаються спеціальні теплоізоляційні матеріали. Дуже часто для цих цілей використовуються мінеральна вата і пінополістерол.

Зовнішнє утеплення будинку, як правило, полягає в прокладці спеціального матеріалу під панелями даху. Утеплювач прибивається до робочої поверхні за допомогою цвяхів або дюбелів (у випадку, якщо утеплювач має велику вагу).

Особливу увагу слід приділити утеплення стін дерев’яного будинку. Слід пам’ятати, що звичайні оздоблювальні матеріали (штукатурка, шпалери, гіпсокартонні та пластикові плити) не володіють теплоізоляційними властивостями. Тому доцільно перед тим як накладати декоративні стінові панелі зміцнити на робочій поверхні якісний утеплювач.


Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Технологія ремонту
<