Banner
Banner
Banner

Як зробити декор стін своїми руками

лютого 27, 2012


Одним із завершальних етапів будь-якого ремонту є оздоблення та декорування стін. На сьогоднішній день, декорувати стіни можна різними способами, використовуючи для цього різні матеріали, технології і, звичайно ж, свою уяву. Дуже популярною останнім часом стала тенденція проводити декорування стін своїми руками , тому що в такий спосіб можна і свою фантазію проявити, і заощадити чималі кошти на послугах дизайнерів, та й зайвий привід похвалитися перед друзями з’являється.

Звичайно ж, можна і потрібно використовувати при декоруванні стін своїми руками свою фантазію, але не зайвим буде ще, і прочитати нашу статтю, де ми наведемо кілька досить яскравих прикладів декорування стін своїми руками.

Кімната-грот

Даний вид декору для кімнати є дуже оригінальним і популярним сьогодні. Застосувавши такий дизайн для прикраси своєї кімнати, ви перетворите її в справжній вапняковий грот з нерівними ніздрюваті стіни. Надати такий незвичайний вид своїм стінам можна за допомогою фактурних штукатурок, яких повним повно на ринку будматеріалів.

Елементи «хенд-мейд» в декоруванні стін

Дуже красиво на стінах у вашій квартирі будуть виглядати декоративні елементи, які ви чи ваші рідні створили своїми руками.

Наприклад, картина, намальована власноруч, буде вам дорожче будь-яких, навіть самих дорогих картин відомих художників, а створена вашим малюком перша «каракулю», яку ви повісите на стіну, буде предметом вашої гордості на багато років.

Декоруючи стіни, не варто забувати і про елементи декору і для себе. Такими елементами, які будуть доповнювати ваш стиль, і підкреслювати індивідуальність є ексклюзивні годинники Rotonde de Cartier Astroregulateur. Дані годинник від світового бренду дуже красиво виглядатимуть у вас на руці, а також прослужать дуже довго, тому що якість і тривалий термін служби це відмінна риса лише справжніх брендових товарів.

Дзеркала, як елементи декору

Дзеркало є найцікавішим і гарним декоративним елементом для прикраси стін. В залежності від того, яким чином дзеркала будуть розташовуватися на вашій стіні, вони будуть створювати різні ефекти. Наприклад, одне велике дзеркало візуально розширить вашу кімнату, а кілька невеликих дзеркал в товстих рамах відмінно підкреслять кордону функціональної зони.


Міжкімнатні перегородки своїми руками, як зробити міжкімнатну перегородку з гіпсокартону, дерева, піноблоків
Опалення заміського будинку своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<