Banner
Banner
Banner

Ремонт даху своїми руками

червня 14, 2012


У приватних будинках дуже часто може виникати ситуація, коли може продірявився дах і початися його протікання, що часто призводить до неприємних наслідків, таких як відпадання обробки стелі.

У таких випадках може знадобитися невеликий ремонт даху, який є досить простою операцією, яку можна виконати самостійно. Дана стаття розповість як провести ремонт даху своїми руками без зайвих витрат і турбот.

Ремонт даху своїми руками потрібно починати з оцінки пошкоджень, які і є причинами протікання. Необхідно також враховувати, що кожне покрівельне покриття буде ремонтуватися по-різному:

  • Металочерепиця. Протікання в такому виді покриття виникають внаслідок неправильного монтажу або як результат розхитування кріпильних елементів. Ремонт таких пошкоджень дуже легко провести: він полягає в заміні пошкоджених ділянок металочерепиці, а також в заміні кріпильних елементів.
  • Шифер. Проводити ремонт такого даху досить просто. Але слід врахувати одну особливість: під час проведення  ремонту даху своїми руками  необхідно пересуватися дуже обережно, так як шифер дуже крихкий і його можна з легкістю пробити. Для пересування по такому даху, як правило, використовується спеціальна сходи-трап, які рівномірно розподіляють вагу людини по всій поверхні листа шиферу. Ремонт шиферного даху в основному зводиться до заміни пошкоджених шиферних листів, якщо пошкодження досить-таки серйозні, або простому закладенні тріщин. Для усунення тріщин використовується звичайний цементний розчин або спеціальний засіб – бутилкаучук. Перед нанесення таких сполучних речовин пошкоджену ділянку потрібно обов’язково очистити і знежирити.

Руберойд. Процес ремонту даху з руберойду дуже простий: для ремонту пошкоджених ділянок покрівлі знадобиться свіжоростоплена смола, якою потрібно буде закрити місце протікання.

 

Ремонт паркету своїми руками
Ремонт туалету своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<