Banner
Banner
Banner

Оздоблення сайдингом своїми руками фото, обробка будинку і дачі, фасаду та цоколя сайдингом

червня 20, 2012


Вперше сайдинг став застосовуватися ще в середині 19 століття – американці за допомогою пофарбованих дерев’яних дощок, прибитих під певним кутом, захищали свої домівки від дощу, холоду і поривів сильного вітру. Сьогодні оздоблення будинків сайдингом  не менш актуальне. Він істотно змінився на краще, має кілька різновидів і зовні мало чим нагадує свій прототип.

Оздоблення будинків сайдингом своїми руками, технологія і варіанти обробки

Оздоблення будинків сайдингом сьогодні дуже популярна. Крім захисної функції він допомагає створити завершений, естетично бездоганний зовнішній вигляд. У цьому процесі важлива роль відведена правильному підбору колірного вирішення даного облицювального матеріалу. Питання нелегкий, оскільки існує більше двадцяти забарвлень сайдинга і кожна з них – багату палітру відтінків. Однак сайдингові панелі все ж поділяє на кольорову, пастельну і білу колірні групи. Хоча проблема підбору кольору не відноситься до дерев’яного сайдингу, який може забарвлюватися після монтажу.

Оздоблення будинків сайдингом своїми руками по плечу кожному. Адже технологія установки не дуже складна. Обшити фасад власного будинку зможе кожен господар. Тут більш важливо відповідально підійти до вибору найбільш виграшного кольору і матеріалу облицювання. Від цього безпосередньо залежить успіх очікуваного результату і те, наскільки органічно ваш будинок впишеться в навколишнє оточення. Перед монтажем складіть креслення. Оздоблення сайдингом своїми руками здійснюється за допомогою обрешітки, для якої використовуються сталеві профілі або дерев’яні бруски. Ретельна підготовка основи – запорука якісного монтажу. Установка починається з нижнього ряду і проводиться безпосередньо на цоколь або опорний профіль. Наочно покаже, як самостійно проводиться обробка сайдингом фото нашої галереї, наведеною нижче.

Зовнішня обробка будинку сайдингом|Отделка будинків сайдінгом|Отделка фасадів сайдінгом

Зовнішня обробка будинку сайдингом буває двох варіантів: вона виробляється або по горизонталі, або ж по вертикалі. Для вертикальної облицювання фасадів, як правило, застосовують панелі, формою схожі на колоду. Для здійснення горизонтальної обробки пропонуються два види вінілового сайдинга – так звані «ялинка» і «корабельна дошка». Перший відрізняється подвійним переломом і особливо поширений в Європі. Оздоблення будинків сайдингом «корабельна дошка» дуже популярна в зовнішньому оформленні американських будинків.

Оздоблення фасадів та цоколя будинку сайдингом своїми руками, види сайдинга

Оздоблення фасадів сайдингом під силу кожному, хто здатний тримати в руках нехитрі будівельні інструменти. Розібравшись в деяких тонкощах, сміливо приступайте до роботи. В залежності від виду сайдинга обрешітка може собою представляти оцинковані профілі, пластикові або дерев’яні рейки, оброблені спеціальним антисептичним складом. Для монтажу металевого сайдинга використовується обрешетка, виконана з оцинкованої сталі. А для вінілового і дерев’яного – підійде будь-яка. На цегляну або бетонну стіну рекомендують встановлювати сталеву обрешетку, оскільки дерев’яна буде вбирати в себе всю вологу. Для дерев’яних стін всяка обрешетка підійде. Оздоблення цоколя сайдингом на увазі застосування металевої обрешітки. Використання дерев’яних рейок в даному випадку недоцільно: вони будуть максимально вбирати вологу від землі і незабаром прогніют.

Оздоблення будинку сайдингом своїми руками|Оздоблення цоколя будинку сайдингом|Види сайдінга для отелкі фасаду та цоколя будинку

Технологія обробки сайдингом нескладна, але вимагає чіткої впорядкованості дій. Слід пам’ятати, що сайдингу необхідна вентиляція. Тому вертикальні рейки обрешітки не повинні між собою з’єднуватися горизонтально, оскільки це перекриє шлях повітряному потоку. Нерідко при монтажі сайдинга не упускають можливість додатково утеплити стіни. Між вертикальними рейками обрешітки під сайдинг укладаються теплоізоляційні плити, а на них зверху – шар гідроізоляції, щоб виключити можливість потрапляння вологи в утеплювач.

Залежно від матеріалів виготовлення виділяють кілька видів сайдинга, в їх числі вініловий, дерев’яний, цокольний, сталевий і алюмінієвий. Оздоблення фасадів сайдингом найчастіше проводиться за допомогою двошарових вінілових панелей. Така обшивка практична і універсальна для всіх стін. Оздоблення цоколя сайдингом нерідко імітує природні камені і може використовуватися для внутрішньої обшивки. Сталевий і алюмінієвий застосовують для обшивки промислових будівель.

Сьогодні надзвичайно популярна обробка сайдингом будинків фото , наочно демонструють його види і технологію установки, представлені в нашій галереї.

Навіси з полікарбонату своїми руками, як зробити навіс з полікарбонату для дачі, для басейну, для авто
Монтаж сайдинга своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<