Banner
Banner
Banner

Опалення заміського будинку своїми руками

червня 20, 2012


Системи опалення є невід’ємною частиною кожного будинку, особливо якщо цей будинок приватний. Системи опалення являють собою сукупність конструктивних елементів пов’язаних між собою, які призначені для отримання, перенесення і передачі теплоти від теплогенератора в обігріваємі приміщення. Монтаж  опалення заміських будинків своїми руками провести зовсім не складно, головне знати, які існують їх види.

Всі існуючі на сьогоднішній день заміські будинки для спрощення вибору систем опалення можна розділити на кілька видів:

  • Тип А – одноповерхові будинки з підвалом і з крутим дахом.
  • Для будинків типу А можуть застосовуватися системи водяного опалення тільки з вертикальними стійками. Для таких будинків не можна застосовувати системи з горизонтальною розводкою, тому що вони не в змозі опалювати горище і підвал. Систему трубного водяного опалення для такого виду будинків краще всього вибрати двотрубну з природною циркуляцією з верхньою або нижньою розводкою. Якщо ви збираєтеся встановлювати котел в підвалі, то висота труби обов’язково повинна бути заввишки не менше 10 метрів. Переважно використовувати попередньоізольовані труби ППУ, з мінімальними тепловтратами.
  • Тип Б – одноповерхові будинки з плоским дахом і з підвалом.

Для такого типу будинків слід застосовувати водяну систему опалення з горизонтальною розводкою. Котел бажано встановлювати в підвалі, а в якості пального використовувати газ або рідке паливо (це паливо найкраще підходить для такого опалення, так висота труби не перевищує 6 метрів).

  • Тип В – двох-і більше поверхові будинки з плоским дахом і підвалом.

Для такого типу будинків можна застосовувати двотрубну систему водяного опалення з вертикальними стояками з верхньої або нижньої розводкою. В таких будинках не можна використовувати горизонтальну систему опалення, тому що вони не здатні повноцінно опалити вага приміщення. Системи опалення для таких заміських будинків виконуються з природною циркуляцією, оскільки напору в ній достатньо.

Оздоблення сайдингом своїми руками фото, обробка будинку і дачі, фасаду та цоколя сайдингом
Навіси з полікарбонату своїми руками, як зробити навіс з полікарбонату для дачі, для басейну, для авто

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<