Banner
Banner
Banner

Навіси з полікарбонату своїми руками, як зробити навіс з полікарбонату для дачі, для басейну, для авто

червня 20, 2012


Зараз найбільш популярним матеріалом для виготовлення навісів став полікарбонат. Чому це сталося, адже протягом багатьох десятиліть для цих цілей використовували різні за міцністю матеріали: оцинковані листи, шифер, черепицю, скло.

Справа в тому, що полікарбонат поєднав у собі всі позитивні якості перерахованих вище будматеріалів. І при цьому в нього немає більшості негативних їх властивостей. Ще одним плюсом роботи з цим матеріалом є те, що його можна змонтувати власноруч. Для цього вам буде потрібно дуже маленька кількість часу.

Як зробити навіс з полікарбонату, виготовлення і монтаж навісів своїми руками

Для того щоб виготовити навіси з полікарбонату своїми руками вам буде потрібно наступний інструмент та обладнання:

 

  • для різання листа: циркулярна пила з упором, коло з маленькими, не розведеними зубцями армований твердим сплавом.
  • для свердління отворів: електродриль, свердла металеві стандартні.
  • для герметизації бічних кінців: алюмінієва самоклеящаяся рента, перфорована стрічка, полікарбонатний профіль.
  • для точкового кріплення: саморізи, термошайби, шуруповерт.
  • для монтажу: нероз’ємний або роз’ємний профіль з полікарбонату.

 

Виходячи з вищезгаданого видно, що для того щоб виготовити навіси з полікарбонату своїми руками не потрібно ніякого специфічного будівельного обладнання. Електродриль, шуруповерт і пила є практично в кожному будинку.

Тепер розберемося з тим як зробити навіс з полікарбонату своїми руками .

Фігурний навіс з полікарбонату для автомобіля|Навіс з полікарбонату для дачі своїми руками|Навіс з полікарбонату своїми руками

Спочатку потрібно спроектувати зовнішній вигляд і розмір майбутнього навісу на папері. Само виготовлення навісу не забере у вас велика кількість часу, набагато більше вам його потрібно для монтажу каркасу. Каркас для навісу з полікарбонату можна виготовити з декількох видів матеріалу:

 

  • армована труба;
  • металевий куточок:
  • дерев’яні бруси;
  • цегляні стовпчики з армованим каркасом верху.

Тому задаючи собі питання як побудувати навіс , насамперед визначитеся з його зовнішнім виглядом. Бо навіси з полікарбонату своїми руками монтуються дуже просто, шляхом вставляння кромки вирізаного аркуша в роз’єм профілю та обробки бічних крайок стрічкою.

Навіси з полікарбонату для дачі, для басейну, для авто. Фото навісів з полікарбонату

У тому випадку якщо ви вирішили побудувати навіси з полікарбонату для дачі своїми руками, в першу чергу перед розробкою самої конструкційної моделі, потрібно визначитися з її функціональним призначенням. Тому що від цього буде залежати не тільки зовнішній вигляд майбутнього виробу, але вид полікарбонату, який варто використовувати в будівництві.

Фото навісу з полікарбонату своїми руками|Навіс з полікарбонату для басейну|Будівництво каркаса для навісу

Говорячи про те, які повинні бути навіси з полікарбонату для басейну , відзначте наступне. Якщо ви не плануєте користуватися басейнів в зимовий період, то можна обійтися без пристрою бічних перегородок. У тому ж випадку якщо він вам необхідний цілий рік, то тоді звичайно потрібно буде робити герметичні бічні панелі. Тільки в якості матеріалу краще, в цьому випадку, використовувати не стільниковий, а монолітний полікарбонат.

Навіси для автомобілів з полікарбонату своїми руками виготовляються особливо часто. Вся справа в простоті таких конструкцій.

У будь-якому випадку навіси з полікарбонату фото , яких наведені нижче, допоможуть вам визначитися з остаточним зовнішнім виглядом майбутнього виробу. Тут ви побачите різноманітні конструкційні та дизайнерські рішення щодо оформлення навісів. Тим більше що навіси з полікарбонату фото , яких вам сподобаються, ви зможете більш детально розглянути, збільшивши знімок. Завдяки цьому ви побачите всі особливості монтажу обраної моделі. І надалі вам не важко буде повторити всю цю красу, монтуючи таку ж конструкцію своїми руками. Тим більше що це все настільки просто.


Монтаж сайдинга своїми руками
Установка ванної своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<