Banner
Banner
Banner

Монтаж сайдинга своїми руками

червня 20, 2012


Сайдинг є найбільш популярним матеріалом для обробки фасадів. З’явився такий матеріал в нашій країні не так вже й давно (приблизно 4-5 років тому), але вже став дуже популярний і популярність ця обумовлена, перш за все, його досить низькою ціною, красивим зовнішнім виглядом, і, безумовно, простотою монтажу, яку можна навіть провести самостійно.

Починати монтаж сайдинга своїми рукам і необхідно з його вибору, адже такого матеріалу для обробки фасадів існує кілька видів і при установці кожного з них є деякі особливості. Серед основних видів сайдинга варто відзначити сталевий, алюмінієвий і вініловий сайдинг (останній користується найбільшою популярністю). Також, не зайвим буде і дізнатися, скільки коштує сайдинг, адже, в основному, від ціни і залежить вибір того чи іншого виду оздоблювального матеріалу. Дізнатися ціну на такий товар можна кількома шляхами – або піти в будівельний магазин (ринок) і безпосередньо там дізнатися вартість (але погодьтеся – це дуже довго), або просто переглянути каталог сайдинга компанії «А-Стим» прямо не виходячи зі свого будинку.

Після того як обробний матеріал вибраний і куплений, можна приступати безпосередньо до процесу монтажу сайдинга своїми руками .

Монтаж сайдинга починається з обов’язкової установки решетування, до якої і буде надалі кріпитися обробний матеріал. Якщо у вас будинок з цегли або бетону, то на стіни такого будинку обрешетка кріпиться як окремий спеціальний профіль, якщо ж будинок у вас виготовлений з дерева, то обрешетка являє собою самі звичайні дерев’яні грати, прикріплені до стін будинку. Під час установки решетування необхідно обов’язково обробити спеціальними розчинами, які запобігають поява грибка і цвілі.

Після того як обрешетка встановлена, можна приступати безпосередньо до процесу монтажу сайдинга. Для початку на обрешітку встановлюється утеплювач, після проводиться ізоляція всіх труб і проводки, а вже потім кріпляться пластини сайдинга. Робити це дуже просто – потрібно всього лише прибити ці пластини до обрешітки спеціальними цвяхами.

Установка ванної своїми руками
Сходи своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<