Banner
Banner
Banner

Міжкімнатні перегородки своїми руками, як зробити міжкімнатну перегородку з гіпсокартону, дерева, піноблоків

червня 22, 2012


Для того що б зробити міжкімнатну перегородку можна використовувати різні матеріали: гіпсокартон, дерево, піноблоки, цегла, фанеру, ДВП.

Найбільш часто використовувані зараз будівельні матеріали, це піноблоки, гіпсокартон і дерево. Вони вважаються найбільш економічно вигідними і швидкими по виконанню робіт. Так само не вимагають складної обробки і подальшого догляду. За їх допомогою можна домогтися різних інтер’єрних рішень швидко і просто.

Міжкімнатні перегородки своїми руками, монтаж і установка

Для того щоб зробити міжкімнатні перегородки своїми руками вам потрібні будуть певні матеріали та інструменту. У тому випадку якщо вони дерев’яні або гіпсокартонні, то обов’язково наявність дрилі і свердел по металу, шуруповерта і саморізів, креслярського кутника і металевого профілю, схилів.

В цьому випадку монтаж міжкімнатних перегородок  буде полягати в тому, що ви зробите металевий каркас і прикріпите його до стіни, а потім за допомогою дрилі і шуруповерта закріпите на ньому дерев’яні дошки або гіпсокартонний лист. Виски потрібні для правильного нахилу перегородки.

Якщо ви збираєтеся робити міжкімнатні перегородки своїми руками з піноблоків, то вам буде потрібно крім них ще й будівельний цементно-вапняний розчин. З його допомогою ви будете їх класти. Нахил кладки потрібно вимірювати за допомогою рівня і схилом. Так як така робота досить сильно забруднює приміщення, то в подальшому може знадобитися заміна підлогового покриття. Бо піноблоки повинні лягати безпосередньо на стяжку або підстава підлоги.

Як ви бачите, установка міжкімнатних перегородок своїми руками це досить простий і швидкий процес. Але все одно він вимагає відповідального до себе ставлення. Тому якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це самостійно, зверніться до фахівців. Або проконсультуйтеся у них з приводу такого облаштування приміщення. Їх поради вам допоможуть у подальшому.

Міжкімнатні перегородки з гіпсокартону, дерева, піноблоків своїми руками

Встановлюючи міжкімнатні перегородки своїми руками , дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 

  • Якщо потрібно зробити міжкімнатні перегородки з піноблоків , то абсолютно не обов’язково знімати все покриття з підлоги, його можна акуратно вирізати за допомогою електропили, те ж саме стосується і стін з гіпсокартону. Обов’язково зробіть насічки в бетонній основі підлоги і стін перед початком роботи і рясно їх змочіть. Це забезпечить схвативаемость з поверхнею. Для посилення стійкості, краще поєднати перегородку по периметру зі стінами підлогою та стелею сталевим профілем і саморізами.
  • Облаштовуючи міжкімнатні перегородки з гіпсокартону , користуйтеся тільки спеціалізованим інструментом для його різання. Ні в якому разі не варто забивати в нього цвяхи, якщо ви не просвердлили в ньому отвір дрилем. Лист може тріснути.
  • Коли ви робите міжкімнатні дерев’яні перегородки , обов’язково дайте дереву постояти в приміщенні хоча б тиждень. Це дасть йому остаточно просохнути. У цьому випадку поверхня перегородки не поведе, і вона залишиться в тому ж стані, як і при складанні. Для її закріплення робіть каркас з використанням металевого профілю. Він краще закріпить всю конструкцію.

 

Ці нескладні поради допоможуть вам уникнути проблем при створенні міжкімнатної перегородки своїми руками. Хоча вони і здаються простими і звичайними, але саме їх найчастіше не дотримуються початківці будівельники. Особливо це стосується дерева.

Опалення заміського будинку своїми руками
Оздоблення сайдингом своїми руками фото, обробка будинку і дачі, фасаду та цоколя сайдингом

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Своїми руками
<