Banner
Banner
Banner

Зіркові натяжні стелі – небо у вашій квартирі

лютого 27, 2012


Якщо вам вже порядком набридли звичні всім побілені або обклеєні шпалерами стелі, то вам варто звернути увагу на натяжні стелі – найбільш інноваційний та найкрасивіший спосіб прикрасити непоказний стелю своєї квартири.

Натяжні стелі з’явилися у нас в старому не так вже й давно, але вже за такий невеликий період часу встигли завоювати серця багатьох споживачів. І це не дивно, адже один раз побачивши таку стелю, людина просто не може відірвати від нього очей.

«Але чому ж такі хороші натяжні стелі?» – може запитати споживач, який їх ніколи не бачив. А хороші вони тим, що встановити натяжні стелі зможе навіть людина, яка вперше зіткнувся з таким видом стельового покриття. Але простота монтажу це не єдиний плюс натяжних стель – основною перевагою їх є реалістичність передачі зображення (яке намальоване на цьому стелі), а також можливість нанесення на такий вид покриття практично будь-якого малюнка. Ці два гідності натяжних стель у них з’явилися завдяки використанню для їх виготовлення спеціального матеріалу – плівки ПВХ.

На сьогоднішній день існує досить багато різноманітних видів натяжних стель, але в цій статті хочемо зупинити свій погляд на, напевно, найкрасивішому з них – зірковому натяжній стелі .

Зірковий натяжна стеля дуже схожий зі звичайним натяжною стелею, тільки він більш яскравий, барвистий і в його полотно вбудовані над’яскравих світлодіодів. Такі світлодіоди потрібні для того щоб створити ілюзію справжнього зоряного неба у вас на стелі.

На такому зірковому натяжній стелі можна зобразити будь-який куточок нашої галактики з яскравими сузір’ями і планетами, а за допомогою сучасних технологій можна ще й додати динамічні ефекти у вигляді справжнісіньких метеоритів і комет. Створити такі «спецефекти» можна за допомогою тих же вбудованих діодів і невеликого контролера, який і буде регулювати «політ» тієї ж комети або метеорити.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<