Banner
Banner
Banner

Заміна стельового покриття

лютого 27, 2012


Якщо потрібно виконати ремонт стелі, то багато хто відразу ж кидаються шукати шпалери, фарбу, гіпсокартонні листи, панелі-ПВХ та інші оздоблювальні матеріали. Насправді ж починати ремонтні роботи слід не з цього, а зі зняття мірок і підготовки стельового покриття.

Спершу беремо вимірювальний прилад і робимо заміри. Потім, якщо стелі були колись покриті побілкою, необхідно розмити старий крейда до самого бетону і почекати, поки все висохне. Якщо передбачається білити стелю заново або фарбувати, то потрібно замазати всі тріщини за допомогою шпаклівки. Після обштукатурюють поверхню, роблячи її рівною і красивою. Залишається прогрунтовать і можна приступати до фінішної обробки.

При розпиленні побілки одягніться в спецодяг, або в речі, які не шкода. Все, що не вдалося винести з приміщення, а також вікна і рольставні закрийте поліетиленовою плівкою. Тільки після цього слід білити. Наноситься кожен шар крейди не поспішаючи, якщо грунтовка виявилася хорошою, то зчеплення з поверхнею стельової буде ідеальне. Фарбування стелі здійснюється практично також як і білення, не завадить тільки надіти респіратор, щоб ненароком не надихатися токсичних парів.

Коли здійснюється монтаж рейкової стелі, то попередньо вирівнювати бетонну основу немає необхідності. Треба тільки підібрати планки по довжині і ширині, а також по периметру приміщення прибити дерев’яні рейки. До останніх-то і будуть кріпитися рейки. Оптимальніше всього встановлювати такі стелі у ванній або туалетній кімнаті.

Гіпсокартонні листи, що використовуються при створенні підвісних стельових систем, слід підбирати не дуже товсті, в іншому випадку доведеться зміцнювати каркас, до якого всі ці конструкції кріпляться. До речі, решетування виготовляється все частіше не з алюмінієвих панелей, а з сталевих, але з нержавіючим покриттям або полімерним шаром, на зразок того, що наноситься на захисні рольставні.

Натяжні стелі – одні з найбільш популярних на сьогоднішній день, такі моделі навіть можна назвати лідерами продажів. Ключове гідність подібного роду конструкцій – ідеально рівна поверхня після установки. Пов’язано це з тим, що полотно, до того як натягується на багет, нагрівається за допомогою теплових гармат. При охолодженні воно стає ще твердішим. Надалі натяжні стельові системи при необхідності легко демонтуються, а потім збираються знову.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<