Banner
Banner
Banner

Все про натяжні стелі Clipso

лютого 27, 2012


Віднедавна натяжні стелі зайняли досить міцну нішу в сучасному дизайні інтер’єру. Та що там говорити – сьогодні без натяжної стелі досить складно уявити будь-який сучасний ремонт взагалі.

На будівельному ринку нашої країни представлені натяжні стелі від різних виробників, але в нашій статті хотілося б детальніше зупинитися на натяжних стелях Clipso.

Натяжні стелі Clipso є просто відмінним поєднанням практичних і естетичних якостей з можливостями і пріоритетами сучасного дизайну. Матеріалом для виготовлення натяжних стель даного виду є міцна синтетична тканина, що виготовляється з поліестеру. Як правило, така тканина має досить складну трикотажну в’язку і рівномірно просякнута спеціальним складом, який містить в собі полімер і барвник. Завдяки тому, що в полімері міститься така речовина як поліуретан, виробникам вдалося створити полотно натяжної стелі, яке екологічно чисте, абсолютно негорючий, відповідає всім санітарним нормам і володіє відмінними еластомірними характеристиками і механічними властивостями.

Варто зазначити, що натяжні стелі Clipso відрізняються від аналогічних своєї матовою фактурою, а також великою кількістю мікропор, завдяки яким вони можуть «дихати». Також, потрібно вказати, що такі натяжні стелі мають ширину полотна в 5 метрів, що дозволяє змонтувати абсолютно гладку поверхню без технологічних швів.

Отл

ічітельной рисою натяжних стель Clipso можна назвати ще й простоту монтажу – полотно натягується за лічені години і в квартирі не скупчуються гори будівельного сміття, як могло б бути при фарбуванні, біленні або установці підвісної стелі.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<