Banner
Banner
Banner

Вирівнювання стелі

лютого 27, 2012


Вирівнювання стелі – актуальна для багатьох проблема. Нерівно покладені плити перекриттів дають перепади у висоті. Та й шви між плитами виглядають не естетично. Вирівняти стелю можна вдаючись до сирого способу (застосовуючи розведені у воді сухі суміші), або до сухого (вирівнювання досягається за рахунок пристрою навісних стель).

Вирівнювання стелі сирим способом – досить трудомісткий процес, що вимагає навичок. Застосовують його для вирівнювання стелі з невеликими перепадами. Якщо перепад висот становить 30-50 мм, то поверхню спочатку очищають від існуючої обробки, потім грунтують, штукатурять, потім шпатлюют. Користуються при цьому двома шпателями (один великий, приблизно метровий, а другий маленький, для нанесення розчину на великий шпатель).

Шпаклівка застосовується двох видів – базова і фінішна. Базові шпаклювання усувають перепад висот в 1-2 см. Фінішні дозволяють зробити поверхню ідеально гладкою (наносять товщиною 1-2 мм). Якщо перепад висот менше 20 мм, то можна пропустити штукатурку і відразу приступити до шпаклівці.

Така кількість шарів необхідно для влаштування рівній поверхні. Через відмінності в розмірах зерен, зверху на штукатурку наносять базову шпаклівку, а після неї – фінішну, яка також заповнює всі проміжки між зернами базової шпаклівки.

Якщо розкид висот більше 2 см, необхідно застосовувати армування. Для цих цілей використовують малярську або металеву сітку. Малярська сітка самоклеящаяся – її закріпити легко. Металеву ж фіксують шурупами або цвяхами.

Вирівнювання стелі своїми руками виконати складно. Бажано вдатися до допомоги фахівців. Якщо ви все ж зважилися на вирівнювання стелі своїми руками, то будьте готові до великої кількості сміття, високих витрат, і до того, що процес за часом досить тривалий. Зате в підсумку ви отримаєте гарний рівна стеля.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<