Banner
Banner
Banner

Види обробки стель

лютого 27, 2012


Давно пройшли часи, коли єдиним варіантом стелі була проста побілка. Зараз, можна заплутатися в розмаїтті варіантів дизайну. Правильно підібраний під певний тип квартири, дизайн, допоможе створити необхідну атмосферу і повністю змінити зовнішній вигляд. Мова піде про найбільш популярних видах обробки стель.

Побілка і фарбування. У першу чергу виконується побілка, бо можна заляпати їй все навколо, якщо проводити її в кінці ремонту. Перед побілкою необхідно очистити і вирівняти стелю. Для розмежування різних зон, його можна розфарбувати в різні кольори. Більший візуальний обсяг, додадуть кімнаті світлі тони. Зменшить візуальне сприйняття – темний стелю.

Самоклеючі стелі. Являє собою комплект пінопластових плиток, що мають певний розмір, зазвичай 50см на 50см. Клеяться до поверхні, вони спеціальним клейовим розчином.

Обклеювання шпалерами. Оригінальний варіант, але його не так легко реалізувати, тому що клеїти на стелю шпалери не просто. Плюсом є можливість маскування різних нерівностей при правильному підборі дизайну і фактури шпалер.

Гіпсокартонний стелю. Цей вид стелі, застосовують в якості варіанту вирівнювання, також і в якості фінального варіанту обробки стелі. Плюсом є можливість використання освітлювальних приладів в різних варіантах. На даному типі конструкції, експериментуючи, можна зробити будь-який тип освітлення, щоб додати кімнаті певну атмосферу. Крім цього, такі стелі мають хорошу тепло і звукоізоляцію.

Рейкові стелі. В основному, даний вид обробки стелі, використовують в нежилих приміщеннях, наприклад: офіси, ванні, склади … Колірна гамма, в основному в світлих тонах. Такі стелі складаються з рейок різної товщини і довжини.

Панельні стелі. Це комбінація плиток 50 см. на 50 см. і рейок. Плитки, в основному, білого кольору і піддаються фарбуванню.

Натяжні стелі. Вони мають полімерну основу, яка натягнута на рейкові каркаси по периметру кімнати. Цей варіант, має антистатичні властивості і витримує навіть більше навантаження. Крім цього, є можливість нанесення на нього будь-якого малюнка або візерунка. Один істотний мінус такого рішення, ціна натяжної стелі невиправдано завішена, але завдяки налагодженому виробництву в Росії, можна знайти менш дорогі варіанти.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<