Banner
Banner
Banner

Види обробки стель, як і чим обробити стелю

лютого 27, 2012


Здавалося, зовсім недавно оштукатурювання було найпопулярнішим методом обробки стелі. Звичайно, цей спосіб дешевий, але він ще й складний і вимагає багато зусиль. Якщо використовувати цей спосіб, то їм дуже складно прибрати всі перепади і дефекти стелі, а якщо підготовка підстави невірна або не дотримується технологічний процес, то шар штукатурки з часом розтріснеться і просто відпаде.

Зараз є різні види обробки стель , проте самим популярним є стельові каркасні підвісні системи. А такий великий попит на них, тому що вони просто і швидко демонтуються, перед їх обробкою стеля не потребує підготовчої «мокрою» роботі. І до них є великий вибір різних панелей для облицювання.

А також, стелі монтують з гіпсокартонними плитами, цей матеріал використовують в основному в житловому приміщенні. Такі плити – легкі, екологічно чисті і негорючі. За допомогою цього матеріалу є можливість робити не тільки рівні поверхні, а й навіть багаторівневі. А в якості матеріалу для остаточної обробки гипсокартона може виступити майже будь-який матеріал – від традиційних видів шпалер і клейового стелі до декоративної штукатурки.

Натяжні стелі – це ще один вид стелі, який в даний час дуже популярний. Їх переваги: швидкий монтаж, прекрасний зовнішній вигляд і волога їм дарма. Єдиний недолік натяжних стель – мала міцність плівки ПВХ, що при найменшому пошкодженні її вимагає заміни старого полотна на нове.

Такі види обробки стель , як ДСП, МДФ або ПВХ – теж добре використовуються. У них є широкий вибір кольорів, легкий монтаж і довговічність. Такими матеріалами можна роблять обробку стель і в адміністративному і в приватному приміщенні.

А для офісів або магазинів самий оптимальний і недорогий варіант – підвісна стеля. Це панелі з мінерального матеріалу, що складаються в каркас. Його плюси: легкий монтаж і демонтаж. Але так як він не витримує вологу, його краще встановлювати в сухому приміщенні.

Від себе:

Якщо у вас зламався ноутбук, не варто відразу панікувати, професійна комп’ютерна допомога обов’язково вирішить проблему, і зробить це швидко.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<