Banner
Banner
Banner

Вибір стельового покриття

лютого 27, 2012


Стеля є, можна так сказати, «візитною карткою» будь-якого приміщення, а тому вибирати матеріали, призначені для обробки стельового покриття, слід дуже ретельно. На сьогоднішній день існує великий вибір стельового покриття , і серед цього розмаїття навіть самий прискіпливий покупець знайде таке, яке ідеально підійде саме для його приміщення.

При виборі стельового покриття необхідно враховувати те, що стиль оформлення стелі обов’язково повинен відповідати загальному стилю оформлення кімнати, і не повинен випадати або виділятися із загального стилю.

Сучасні стельові покриття можна умовно розділити на дві групи:

 • Стелі, що представляють собою нижню частину перекриття, і які відбуваються шляхом фарбування або затірки.
 • Стелі, які встановлюються за допомогою використання сучасних технологій.
 • Щоб зробити правильний вибір стельового покриття необхідно врахувати всі чинники, які присутні у вас в квартирі чи будинку,?% B

  Fотому що, розгубившись у всьому цьому величезній кількості різноманітних видів обробки, можна вибрати не зовсім той вид обробки, який підходить для вашої квартири, що надалі приведе до розтріскування такого стелі або навіть його часткового обвалення.

  Якщо кілька років тому білосніжний стелю можна було отримає всього одним способом – побілкою, то сьогодні існує декілька способів отримання білої стелі, серед яких найпоширенішими є установка гіпсокартонових конструкцій, нанесення різних видів грунтовок, а також установка натяжних стель.

  Всі існуючі сьогодні сучасні види стельових покриттів дуже прості в плані обслуговування та догляду, а також є екологічно чистими. Єдиний недолік сучасних стель це те, що перед їх установкою необхідно провести попередню підготовку підстави.

  Від себе:

  Найкрасивішими і функціональними я вважаю безшовні натяжні стелі. Натяжні стелі дозволяють втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.


  Ремонт стелі
  Розпис стель

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Стелі
  <