Banner
Banner
Banner

Утеплення стелі

лютого 27, 2012


Утеплення стелі будинку є найважливішим етапом при утепленні. Розглянемо послідовність утеплення стелі на прикладі балочного перекриття за допомогою мінеральної вати.

Спочатку необхідно виконати гідроізоляцію. Для цього береться рулон пергаміну, нарізається смужками за допомогою ножа. Ширину смуг варто вибирати таку, щоб можна було їх укласти один на одного між балками перекриттів з напуском 5 см в обидві сторони. Після завершення укладання слід закріпити пергамін рейками до торців балок.

Наступним етапом є укладання плит пінопласту товщиною не менше 5 мм. Плити укладаються між балками поверх пергаміну впритул (можна залишити зазор близько 1см). Після чого вони фіксуються, а далі заповнюють проміжки між плитами піною. І знову укладають шар пергаміну.

Далі слід шар утеплювача, тобто мінеральної вати (може бути як в рулонах, так і в плитах). Дуже важливо, щоб шар мінеральної вати доходив до верхньої межі балки. Можливий варіант укладання декількох шарів плит. В цьому випадку верхній шар розташовують так, щоб перекрити шви (стики) нижнього шару.

Заключний етап утеплення стелі – це виконання настилу з дощок. Це не обов’язкова умова, але якщо планується часто підніматися на горище – то краще виконувати настил. Дошки товщиною не менше 30 мм кріпляться до балок в поперечному напрямку цвяхами на відстані один від одного 30-40 мм.

Після виконання настилу, утеплення стелі будинку можна вважати закінченим. Якщо все виконано якісно, то проблеми тепловтрат вас хвилювати не будуть.

Від себе:

Якщо ваш будинок побудований з піноблоків, то утеплювати нічого не буде потрібно. Будинки з піноблоків відрізняються своєю високою теплоізоляцією. Будівництво будинків з піноблоків це запорука тепла і комфорту.


Ремонт стелі
Розпис стель

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<