Banner
Banner
Banner

Тканинні натяжні стелі

лютого 27, 2012


При виробництві будівельних чи ремонтних робіт завжди слід вбирати найбільш якісні матеріали та конструкції. Самими довговічними серед стель є підвісні й натяжні стелі. Підвісні стелі менш стійкі до пошкоджень, до впливів води і вологості, створюють додаткове навантаження на існуючий перекриття, більш трудомісткі при монтажі, ніж натяжні. Тому рекомендується використовувати натяжні стелі.

Вінілові натяжні стелі мають кілька недоліків: низька стійкість до пошкоджень гострими предметами і низька морозостійкість. Ці недоліки відсутні в тканинних натяжних стелях.

Тканинні натяжні стелі вирізують певної форми, відповідно до розмірів замірника, з цілісного полотна. Потім отримане полотнище просочують спеціальними складами. Можуть використовуватися склад з основою з ПВХ, з латексної основою, або який-небудь інший склад. Застосовуються й стелі на основі склотканини. Деякі полотна мають білий колір, а в подальшому їх можна фарбувати в будь-який колір.

Тканинні натяжні стелі монтуються на відстані 1 см від плити перекриттів, в комплекті з ними йде багет. Виконуються вони безшовними і для їх монтажу не потрібно нагрівати приміщення.

Часто тканинні стелі прикрашаю різними елементами, прикраси з натуральних каменів буде дуже добре виглядати, різна біжутерія теж підійде.

Тканинні стелі являють собою армовані нейлоновими нитками сітки або ж шовкові полотна. Існують і тканинні стелі на основі синтетики. Через високої міцності, в місцях кріплення освітлювальних приладів не потрібно влаштовувати підсилювальні кільця. Крім усього іншого, в тканинних стелях можна зробити «блискавку», щоб отримати прямий доступ до простору між полотном і перекриттям.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<