Banner
Banner
Banner

Типи стель

лютого 27, 2012


Коли справа доходить до обробки стелі за допомогою підвісних конструкцій, багато початківці майстра виявляються в глухому куті. Існує таке безліч різних варіантів, що з першого погляду визначитися практично неможливо. Необхідно мати чітке уявлення про те, який саме тип підвісних стель підходить саме для вашої квартири. Для цього необхідно знати всі плюси і мінуси різних моделей.

Найбільш поширеним матеріалом, що використовується в оздобленні стельових поверхнях, є гіпсокартон. Широке застосування цього типу стель обумовлено невисокою ціною і простий конструкцією (гіпс, покритий з обох сторін листами будівельного картону). В залежності від умов експлуатації можна вибрати вогнетривкий, вологостійкий або гнучкий гіпсокартон. Існують також підвісні стелі, що складаються з різних модулів. Виділяють плиткові, касетні і рейкові стелі. Модулі можуть проводитися з металу, мінерального волокна. Обидва описаних виду характеризуються екологічною безпекою, хорошою шумоізоляцією і вогнетривкістю. Недоліком гіпсокартону є вразливість до великої кількості вологи. Попадання води може призвести незворотних наслідків (деформація, зміна кольору). У випадку з металевими конструкціями, можна буде обмежитися лише заміною кількох пошкоджених плит.

Слід зазначити, що підвісні стелі всіх типів дозволяють розмістити в міжстельовому просторі практично будь-які інженерні конструкції (світлові системи, телекомунікаційні кабелі та ін.

).

Від себе:

Моя дача майже добудована, задався питанням водопостачання, адже без води ні як. Замовив буріння свердловин – краще рішення водопостачання, все зробили добре, тепер у мене буде чиста вода, питання вирішене.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<