Banner
Banner
Banner

Світлодіодна підсвітка стелі

лютого 27, 2012


Технології не стоять на місці – щороку винаходяться нові системи освітлення, що дозволяють збільшити ступінь освітленості і зменшити витрату енергії. У цьому зв’язку, світлодіодне підсвічування стелі в даний час є одним з найбільш часто вживаних дизайнерських рішень.

Світлодіоди мають широкий спектр якостей, що вигідно відрізняють їх від інших джерел освітлення. Проста конструкція і маленькі габарити дозволяють розмістити джерела в важкодоступних місцях, висока стійкість до вологи зробить світлодіодне підсвічування стелі ідеальним вибором для ванної кімнати, а можливість використання великої кількості діодів додасть приміщенню оригінальний і незабутній вид.

Особливий світловий спектр світлодіодів прекрасно приховує всі недоліки стельової поверхні, а низька енергоємність сприяє економії електроенергії та використання мереж невисокого напруги. Так само рекомендую заощадити на якісній сантехніці, адже оптовий продаж сантехніки в нашій країні добре налагоджена, і якщо знати правильні місця, можна придбати якісну і недорогу сантехніку.

Дизайнери успішно комбінують різні відтінки та інтенсивність світлодіодів, залежно від типу освітлюваного приміщення. Для житлових кімнат спального типу, дитячих, гостьових кімнат ідеально підійде м’який насичений світло, а для торгових площ найкращим вибором стане яскравий і різкий світло.

Різноманітність форм діодів дозволити розширити коло дизайнерських ходів. Діодні модулі, поодинокі діоди, світлодіодні лінійки і трубки – ось деякі з найбільш широко поширених освітлювальних приладів подібного типу.

Таким чином, якщо ви хочете підкреслити стиль якої кімнати, поліпшити загальне освітлення або просто внести якусь новизну в звичну побутову обстановку, світлодіодне підсвічування стелі – саме те, що вам потрібно.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<