Banner
Banner
Banner

Стеля у ванній

лютого 27, 2012


Всім відомо, що ванна кімната є самим вологим приміщенням в квартирі. Стеля кімнати постійно приймає на себе вплив гарячих водних випарів, а іноді безпосередньо водні бризки. Ці особливості необхідно враховувати при виборі стелі у ванній кімнаті , який, як мінімум, повинен бути вологостійким.

Найбільш підходящим стелею у ванній може стати підвісну стелю. Найкраще зупинити свій вибір на стелях з металевими панелями, або панелями з водостійкого гіпсокартону. Особливої уваги заслуговують рейкові алюмінієві панелі. Такий підвісна стеля у ванній не вимагає особливого догляду. Сліди забруднень видаляються за допомогою звичайних засобів для чищення, а процес демонтажу, за рахунок зручності кріпильних конструкцій, не займе багато часу. Для установки такої стелі буде потрібно вивільнити лише 3 см стельового простору.

Сталеві підвісні стелі підійдуть для ванних кімнат з високими стелями – потрібно цілих 12 см вільного простору. У звичайній кімнаті краще розглянути інші варіанти. Пам’ятайте, що змішувати в рамках одного стелі у ванній панелі і кріплення з різних металів категорично забороняється. Така практика, як правило призводить до корозії металу. Також слід зазначити, що найдоцільніше використовувати не суцільні, а перфоровані панелі. Це дозволити зробити ванну менш задушливій.

Слідуючи вищенаведеним радам, ви зможете самостійно зробити стелю у ванній, який навіть з плином часу не втратить зовнішнього вигляду, не піддасться деформації від пари і не змінить первісної колірної гами від впливу вологи.

Від себе:

Якщо ви хочете добре оформити інтер’єр будинку, зробити його стильним і красивим, зверніться краще з професійним дизайнерам. А самим краще зосередитися на закупівлю якісних будматеріалів і безпосередньо на ремонті квартири.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<