Banner
Banner
Banner

Штукатурка стелі

лютого 27, 2012


Штукатурка стелі виконується з метою вирівнювання поверхні і усунення перепадів висот. Крім штукатурки, існують і інші способи вирівняти стелю. До них відносяться пристрій підвісних стель з гіпсокартону, рейкових стель, натяжних стель, що самоклеяться стель. А от штукатурка стель проводиться для подальшого фарбування, побілки або ж обклеювання шпалерами.

Насамперед, перед виробництвом робіт готують належним чином поверхню. Якщо стеля була побілена – то побілку змивають водою. Процес цей нескладний, але трудомісткий і його потрібно ретельно виконувати, адже від цього залежить зчеплення (адгезія) з наступним шаром побілки. Якщо ж поверхня була пофарбована водоемульсійною або олійною фарбою, то її не вийде вилучити. В цьому випадку слід зачистити місця, де фарба відшаровується, погрунтувати поверхню і приступити до нанесення свіжого шару фарби.

Після того, як поверхня буде очищена, наносять грунтовку для поліпшення зчеплення і приступають до штукатурки стелі.

Через те, що в основному кольору стель світлі, дуже важливо ідеально вирівняти стелі, тому що будь-яка нерівність, шорсткість буде помітна. Штукатурять поверхню стільки разів, скільки необхідно, щоб зробити її рівною. Після чого наноситься декілька шарів шпаклівки (базова і фінішна).

Всі види штукатурних робіт проводяться маляром-штукатуром, які мають відповідний досвід, адже виконати таку роботу далеко не просто. Вартість штукатурних робіт залежить від застосовуваного виду штукатурки, від виробника, від складності виконання робіт (чим кривее поверхню, тим складніше її вирівняти).


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<