Banner
Banner
Banner

Розпис стель

лютого 27, 2012


Розпис стель – привнесення в прозаїчний процес будівельних оздоблювальних робіт елементів мистецтва та живопису. Застосування даної методики, без жодного сумніву зробить звичайний стелю глибоко індивідуальним, не схожим не на один стеля в світі.

Художній розпис стель в даний час пропонується великою кількістю компаній.

Кваліфікований художник перенесе на стельову поверхню абсолютно будь-яке, замовлене вами зображення. Можливо також застосування спеціальної фарби, збагаченої фосфором, для створення візуальних ефектів, видимих лише в темний час доби. Наприклад, можна без зусиль зробити стельову поверхню спальної кімнати зоряним небом, зобразити переливається всіма кольорами веселки чумацький шлях у дитячій або просто зобразити химерний світиться орнамент у вітальні. Варіантів розпису стель безліч.

Розпис стін і стель практикувалася ще нашими далекими предками. Стародавні наносили малюнки ритуального та декоративного характеру на поверхні приміщень. Незважаючи на повсюдне впровадження інноваційних технологій в області телекомунікацій і засобів обміну інформацією, людина не втратив прагнення до прекрасного і потреби до самовираження. Саме тому стельова живопис займає настільки важливе місце при проведенні ремонтних робіт. Людина може милуватися на справжній витвір мистецтва, відображена на його стелі, не виходячи з дому. Також стає можливим прикрасити стелю зображеннями діковенних пейзажів або репродукціями робіт великих майстрів.

Від себе:

Днями був у меблевому магазині, вибирав журнальний столик собі у вітальню. Попався хороший консультант, він розповів що сучасні журнальні столи бувають різних видів, звичайні, скляні і навіть складні і так далі, всього цього я не знав. Вибрав скляний.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<