Banner
Banner
Banner

Ремонт стелі

лютого 27, 2012


Ремонт стелі в квартирі – справа, до якого слід підійти з усією відповідальністю. В залежності від планованого терміну наступного ремонту підбирається тип стелі.

Якщо ви затіяли ремонт стелі, а у вас в якості покриття масляна фарба, то тут вам доведеться важко, тому що масляна фарба вбирається в бетонні перекриття через застосування грунтовки і оліфи при фарбуванні. В такому разі існує декілька варіантів. Перший – пофарбувати зверху ще одним шаром масляної фарби. Але через кілька років фарба втрачає свій колір і стеля виглядає непривабливо. Другий варіант – пристрій підвісної стелі з гіпсокартону, який приховає всі недоліки. Третій – монтаж натяжної стелі. Це самий кращий, але і найдорожчий варіант. Оптимальними є підвісні стелі.

Ремонт стелі можна зробити і з застосуванням шпалер. Шпалери клеяться на попередньо погрунтовану поверхню залізобетонних плит перекриттів. Зазвичай шпалери на стелю клеять в новобудовах будівельники, через їх дешевизну і швидкості пристрою стель. Термін їх служби складає до трьох років. Надалі ж клеїти знову шпалери не рекомендується.

При виконанні ремонту стелі слід подбати про чистоту стін і підлоги, тому що різний будівельне сміття буде сипатися зверху вниз. Для захисту від бруду, пилу, фарби та інших відходів, стіни, підлога, меблі, скла заклеюють спеціальною малярською стрічкою. Малярська стрічка представляє собою паперовий скотч з особливим клеїть складом, який потім не залишає ніяких слідів.

Особливі труднощі можуть виникнути у тих людей, у яких кут між стелею і стінами не складає покладені 90 градусів, тобто стелі криві. В деяких випадках вирівняти їх шпаклівкою практично неможливо, тому простіше буває застосувати підвісні або натяжні стелі.


Стельова плитка
Стельовий плінтус фото, як клеїти і кріпити стельовий плінтус, плінтус стельовий з поліуретану і пінопласту

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Стелі
<