Banner
Banner
Banner

Як дешево побудувати будинок своїми руками

січня 1, 2012


Практично кожен, хто поставив собі мету – дешево побудувати будинок, шукає варіанти, що дозволяють успішно поєднувати ціну з якістю. Оптимальним вибором є грамотне використання сучасних будівельних технологій, істотно скорочують витрати на зведення власного житла, а також відповідають вимогам сучасного стилю і дизайну. Причому необхідно набувати економічні специфікації, за цінами оптимізовані для середньостатистичного споживача, разом з тим дуже високі за якістю.

Слід зазначити, що в таких випадках є доцільним поєднання придбання, як готових будівельних матеріалів, так і сировини, що вимагає попередньої підготовки для використання. Майте на увазі, що при закупівлі будівельних матеріалів слід бути економним, інакше можете забути Як побудувати камін своїми руками. Але при цьому, не потрібно бути скупим, так як придбання неякісних матеріалів, може створити загрозу не тільки вашому гаманцю, а й здоров’ю.

Як дешево побудувати будинок самому?

Все ж, який будинок дешевше побудувати? Той, який найбільш повно відповідає потребам вашої родини. У зв’язку з цим, найважливішим етапом є проектування, яке дозволить визначитися з планом будинку, вирішальним всі житлові проблеми, але разом з тим, не обтяженим зайвими витратами на будівництво непотрібних приміщень. Грамотне проектування будинку дозволить не тільки заощадити бюджет на будівництво, а й завдяки всебічному використанню різних типів споруд і конструкцій максимально пристосувати майбутнє житло до ваших потреб.

Важливим елементом економії будівельного бюджету є дотримання принципу – дешевий будинок своїми руками. Як показують підрахунки, до п’ятдесяти відсотків витрат на будівництво будинку складають різні оплати виконавцям. Проте слід мати на увазі, що виконання будівельно-монтажних робіт, що вимагають спеціальних професійних знань, необхідно довірити фахівцям. Мова йде і проводці електрики, здійснення зварювальних робіт, установка газоотопітельного устаткування і т.д. Не слід поспішати із замовленням у професіоналів. Сьогодні в умовах величезної конкуренції серед будівельних фірм і фахівців, завжди можна знайти розумний варіант, при якому за оптимальну суму можна знайти відмінну якість.

Важливим елементом економії коштів на зведення власного житла є раціональний вибір земельної ділянки під будівництво. На вартість ділянок впливають безліч чинників: престижність, наявність об’єктів соціальної інфраструктури, знаходження в межах міста або за його межами, розмір, проведення каналізації, стовпів, телефонних ліній. Разом з тим, не завжди доцільно як за коштами, так з метою повноцінного відпочинку набувати земельні ділянки у межах міста. Земельні ділянки у сільських населених пунктах можуть не тільки заощадити вам кошти, але підібрати відмінне місце для відпочинку по сусідству з природними зонами.

Відмінним варіантом економії будівельного бюджету є всебічне і грамотне застосування каркасних технологій. Вони можуть виявитися незамінними, наприклад, при вирішенні проблеми як побудувати дачний будинок дешево. Крім зазначених переваг, важливим плюсом у бік застосування каркасно-блокових технологій є і оперативність здійснення будівництва. Сьогодні на сучасному ринку будівельних матеріалів існує дуже великий вибір, який дозволить вам зробити вибір методики каркасного зведення житла в оптимальні для вас терміни і бюджет.

Блоки з пінополістиролу

Завдяки сучасними західними технологіями з’явився ще один спосіб швидко і дешево побудувати будинок. Причому технологія має на увазі і висока якість будівництва. Весь секрет у новому матеріалі на основі пінополістиролу. Він являє собою блоки з цього полімеру, які всередині мають порожнину. Блоки мають спеціальні системи кріплення, які значно полегшують монтаж. Порожнини в процесі зведення стіни заповнюються цементним розчином і армуються.

Щоб наочно уявити, що таке пінополістирол, досить згадати матеріал, яким охороняється від ударів побутова техніка в коробках. Це він і є. Не варто думати, що матеріал не придатний для будівництва в силу свого маленького ваги. Навпаки, це величезна перевага перед іншими будівельними матеріалами. Низький вага знижує витрати, як на транспортування, так і на монтаж, а високі теплозберігаючі властивості пінополістиролу дозволяють значно економити на опаленні. Загалом, використання нової технології – це дешевий спосіб побудувати будинок своїми руками.

На жаль, дана технологія будівництва малораспространена в нашій країні. Це пов’язано з консерватизмом громадян у виборі матеріалів і технологій будівництва. Але за своїми характеристиками будинку, побудованого з використанням не знімаються пінополістирольної опалубки, значно виграють за багатьма показниками.

Завдяки особливій технології монтажу, побудувати будинок можна в рази швидше, ніж звичайний цегляний, при цьому якість самого будинку не постраждає. Пінополістирол – це екологічно чистий матеріал. Приміром, з нього роблять ємності для упаковки продуктів в магазинах. Також цей матеріал добре пропускає повітря, а значить, Ваш майбутній будинок буде “дихати”. Блоки з пінополістиролу – це не тільки відповідь на питання як побудувати дачний будинок дешево, а й можливість зробити свій будинок економічним. Справа в тому, що пінополістирол має теплопровідність, в сотню разів меншу, ніж у залізобетону. Таким чином, будинок буде дуже добре зберігати тепло, його навіть не доведеться додатково утеплювати – що теж можливість заощадити на будівництві. Витрати на опалення в таких будинках зазвичай в рази нижче, ніж в будинках цегельних.

Простота монтажу дозволить не залучати для будівництва високооплачуваних робочих. В принципі такий будинок можна побудувати і своїми руками. Ще один плюс конструкції з пінополістиролу – легкість проведення комунікацій. Погодьтеся, що крізь бетонну стіну набагато важче прокласти газову трубу, ніж через спінений пластик. Для різання останнього досить нагрітої дроту.

Отже, блоки з пінополістиролу – це відмінний варіант для того, щоб швидко і дешево побудувати надійний будинок.

Вентиляція в Вашому будинку
Утеплення стін будинку. Чим утеплити стіни?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Статті
<