Banner
Banner
Banner

Ковані забори

лютого 18, 2012


Ще з давніх часів ковані огорожі користувалися популярністю. Згадайте, входи в палаци і замки були прикрашені саме кованими виробами, а огорожі служили прикрасою для садів і парків. Багаті поміщики, починаючи з вісімнадцятого століття, обносили свої маєтки і території саме кованими парканами. Але у двадцятому столітті ковку витіснило штампувальне виробництво, і вона втратила свою цінність. Зараз же це мистецтво переживає, так званий період відродження.
Ковані забори

Все частіше у наш час можна зустріти особняки з кованими парканами. Навіть якщо ваш будинок захищений самими новомодними сигналізаційних системами, це не дає вам стовідсоткової безпеки. А ось ковані огорожі справляються вельми ефективно з цією справою. Обнесіть вашу ділянку, таїмо огорожу, і ви станете менше думати про безпеку, наприклад, вашого заміського будинку, не навідалися туди непрохані гості чи не розбили чи вікно хулігани.

Якщо ви так само хочете зробити гарні враження на ваших гостей і показати свій достаток, хороший смак і життєві принципи та такі огорожі саме для вас. Скажімо, вселить повагу кована хвіртка в готичному стилі. Для характеристики себе як владного і грізного хазяїна прикрасьте її кованими елементами у вигляді голови лева або химери. Більш м’які малюнки, такі як переплетення рослинних елементів, троянд або лілій охарактеризує вас як добродушного і привітного хазяїна. Так само для престижу можна оснастити родинним гербом або вензельком.

Як було сказано вище, кована огорожа може служити не тільки естетичними показниками, але і бути надійною і міцною. Можна зробити її як прозорою, так і закритої, використовуючи при цьому «живу» огорожа, яка буде вам служити ще і захисником від вітру, шуму і пилу. Так само що б захистити садибу, від непрошених гостей, можна зверху нанести гострі шпилі.

Ціна кованих виробів відрізняється від звичайних. Тому як вони всі робляться вручну і кожні відрізняються своєю художньою цінністю. Можливий і більш доступний варіант – це штамповані вироби виготовлені методом холодного кування. У будь-якому випадку, будь то ручне толі штамповане виріб воно обробляється антикорозійною речовиною, що подовжує термін його експлуатації. Так само для виділення окремих частин можна пофарбувати їх піт колір бронзи або міді.

Як би там не було, якісно і красиво зроблена кована хвіртка, огорожа або ворота будуть радувати вас своїм виглядом не один рік!

Звукоізоляція квартири своїми руками
Як прикрасити фасад будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Статті
<