Banner
Banner
Banner

Звукоізоляція стелі

квітня 10, 2012


Звукоізоляція стелі  грає важливу роль при облаштуванні приміщення. В сучасних офісах звукоізоляція – дуже важлива умова комфорту службовців та їх високої продуктивності праці. Високий рівень шуму від працюючих механізмів, який дратує людей заважає сконцентруватися і стомлює. В одній кімнаті офісу, як правило, знаходиться велика кількість людей. Кожен робить шум і кожному потрібно від нього ізолюватися. Все це зумовлює потребу в якісних звукоізоляційних матеріалах.

Звукоізоляція стелі полягає в застосуванні звукоізоляційних матеріалів. Правильно підібрані матеріали зменшують рівень шуму в 2-3 рази.

В іншому ж випадку, звук починає зникати і чутність погіршується. Тому необхідно бути уважним при підборі звукоізоляційних матеріалів.

Основними матеріалами при влаштуванні звукоізоляції стелі квартири та офісних приміщень є тонке скловолокно і мінераловолокна. Зі збільшенням повітропроникності матеріалу поліпшуються звукоізоляційні характеристики. Тому пофарбовані, тканинні стелі більше поглинають звук, ніж стелі з ПВХ.

Звукоізоляція стелі квартири обійдеться вам досить дорого. Це пов’язано з дорогими матеріалами і складною технологією.

Якщо за допомогою підвісних стель не вдається вирішити проблему звукоізоляції, то вдаються до допомоги стінових акустичних панелей. Вони мають досить високі показники звукопоглинальних характеристик.

Слід також розрізняти поняття звукоізоляція і звукопоглинання. Для забезпечення гарної звукоізоляції використовуються важкі герметичні звукоізоляційні плити, а для звукопоглинання – легкі, воздухопродувні.

 

Звукоізоляція квартири
Звукоізоляція приміщення

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шумоізоляція
<