Banner
Banner
Banner

Звукоізоляція приміщення

квітня 18, 2012


Сьогодні дуже гостро стоїть проблема звукоізоляції приміщень , так як, погодьтеся, чути працюючий інструмент, шум телевізора або розмови сусідів зовсім не хочеться. Як правило, всі сучасні квартири вже при будівництві комплектуються звукоізолюючим матеріалом, який встановлений в проміжках між стін. Але що робити тим людям, які живуть в квартирах ще радянської побудови, в яких звукоізоляція не передбачена? Відповідь проста – встановити звукоізолюючий матеріал в квартирі.

Для організації правильної звукоізоляції приміщення , необхідно спочатку провести заміри шуму, які необхідні для подальшого розрахунку потрібної кількості звукоізоляційного матеріалу. Після того як необхідні заміри проведені, необхідно розібратися з яким саме шумом ви хочете боротися – з тим, що приходить до вас від сусідів або з тим, який виходить з вашої квартири. У першому випадку необхідно погасити звукові хвилі, які проходять через стіни (провести звукоізоляцію), у другому потрібно погасити звукові хвилі, що виходять з вашого будинку (провести звукопоглинання).

Якщо у вас недостатньо коштів для того щоб провести звукоізоляцію приміщення , використовуючи для цього якісні матеріали, можна провести цей процес за допомогою найдешевшого методу – розвішування килимів на стінах. Також, дешевим методом звукоізоляції є використання для обробки стін пробкового покриття, яке має високий рівень звукоізоляції і коштує зовсім недорого.

Якщо шум у вашу квартиру йде зверху, то знизити його допоможуть підвісні гіпсокартонні стелі з мінераловатним наповнювачем. Чим товстіший шар мінеральної вати буде між основою і підвісною стелею, тим більший буде рівень звукоізоляції.

Якщо ж шум долинає знизу, то вам допоможуть «плаваючі підлоги», які виконані з основою з звукоізолюючого матеріалу.

Звукоізоляція дверей
Шумоізоляція і звукоізоляція квартири, стін, стелі і підлоги, як зробити шумоізоляція квартири своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шумоізоляція
<