Banner
Banner
Banner

Звукоізоляція дверей

квітня 10, 2012


Звукоізоляція та ущільнення дверей є дуже важливим моментом, на який варто звернути увагу під час установки дверного полотна.

 Звукоізоляція дверей  здатна захистити ваш будинок від зовнішнього шуму, а також від проникнення в приміщення протягів, які згодом можуть негативно позначитися на здоров’ї проживаючих в даному приміщенні людей.

Звукоізоляцію дверей можна проводити за допомогою спеціальних звукоізоляторів, які в той же час є і теплоізоляторами. Як правило, такі ізолятори встановлюються під оббивний матеріал дверей, як з однієї, так і з двох їх сторін.

Ущільнення дверей  можна проводити різними способами, але найдієвішим і якісним є правильна підгонка дверей., але можна також застосовувати і різні види ущільнювачів.

Не слід прибивати ущільнювач до заїдаючих дверей, так як двері просто повністю перестане закриватися. Щоб почати  ущільнення дверей  необхідно спочатку вирівняти двері, для чого потрібно спочатку визначити місце заїдання. Для визначення цього місця можна використовувати крейду, якою необхідно нанести лінію на край дверей, і за якою в подальшому буде визначено місце заїдання.

Як було вказано вище, для ущільнення дверей  використовуються спеціальні ущільнюючі рейки, яких існує декілька основних видів:

  • Клиноподібна планка. Даний ущільнювач є самим міцним і ефективним.
  • Трубчасті пластикові ущільнювачі. Даний вид ущільнювача володіє високим показником пружності, що дозволяє надійно закривати щілини між дверима і рамою.
  • Стрічки з піноматеріалів. Дані ущільнювачі бувають двох основних видів – прямокутні і загострені.

Якщо ви вирішили ущільнювати вхідні двері, то для цього необхідно прибити ущільнювач на внутрішній лицьовій поверхні дверей, якщо ж ущільнюється міжкімнатні двері, то ущільнювач потрібно прибивати до внутрішньої поверхні дверей.

Шумоізоляція і звукоізоляція квартири, стін, стелі і підлоги, як зробити шумоізоляція квартири своїми руками
Звукоізоляція стелі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шумоізоляція
<