Banner
Banner
Banner

Вибір тиснених шпалер

лютого 27, 2012


У випадку, коли у двері стукає черговий ремонт, а ви вирішили клеїти на стіни нові шпалери, щоб оновити інтер’єр вашого житла, слід звернути свою увагу на тиснені шпалери. Незважаючи на те, що вони відносяться до числа паперових шпалер, їх рельєфна фактура дозволяє приховувати всі вади обклеюваної поверхні. Подібні шпалери слід використовувати в тих випадках, коли ви хочете заощадити час і обійтися без попередньої підготовки стін.

Тиснені шпалери складаються з двох шарів паперу, на яку за допомогою спеціальних валиків під тиском наноситься візерунок. Незважаючи на свою уявну простоту, технологія досить широко поширена в середовищі оздоблювальних робіт. Ще одна перевага даного виду шпалер – можливість їх подальшого фарбування, що надає шпалерам не тільки особливий колір, який при бажанні можна легко змінити на новий, але також і стійкість до вологи і забруднень, що робить подібне покриття ідеальним для кухні або коридору.

Для обклеювання стін цими шпалерами нічого особливого не потрібно. Хіба що знадобиться клей для важких і вінілових шпалер, в який можна додати трохи ПВА – це дозволить збільшити термін служби ваших шпалер і суттєво підвищить міцність обклеювання.

Технологія обклеювання наступна: тиснені шпалери ріжуть на смуги обраної довжини (відштовхуючись від висоти стін). Потім намазують клеєм в першу чергу одну смугу шпалер, а вже після поверхню стіни. Так роблять для того, щоб шпалери встигли просочитися клеєм – для цього потрібно 10 хвилин. Тому стіну промащують після смуги, так як цей процес у вас займе декілька хвилин. Після проходження 10 хвилин шпалери прикладають до стіни, розгладжують зверху вниз і притискають їхні краї. Необхідно також видаляти всі з’являються бульбашки і враховувати той факт, що після висихання шпалери дадуть усадку, через що їх слід клеїти внахлест.

Від себе:

У приміщеннях з тисненими шпалерами добре виглядатимуть глянцеві натяжні стелі, вони будуть створювати контраст і оживляти дизайн приміщення.


Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<