Banner
Banner
Banner

Вибір шпалер

лютого 27, 2012


На сучасному будівельному ринку наданий широкий вибір шпалер, що дозволяє легко і вільно створювати будь-які види дизайну в приміщеннях будь-якого типу. Кожні шпалери призначені для додання свого особливого настрою і концепції.

Можна зробити такий вибір шпалер, що вони будуть візуально збільшувати маленьке приміщення, витягати його вгору або в довжину. Такий ефект може забезпечити поздовжній малюнок на шпалерах (у тому числі смуги).

Вибір шпалер повинен відповідати загальному вигляду кімнати. Так само шпалери повинні бути доречними. Необхідно визначити цілі використання приміщення. Наприклад, для спальні краще підійдуть пастельні тони шпалер; для дитячої кімнати – яскраві про, в залі для конференцій краще використовувати холодні кольори.

Як вибрати шпалери ? Коли будете стояти в магазині перед масою рулонів шпалер, для початку визначтеся з матеріалом. Потім уважно досліджуйте рулон: поторкайте його, він повинен повністю відповідати вашим потребам. Якщо ви будете обклеювати кухню або ванну кімнату, то вибирайте шпалери на основі вінілу (їх можна мити і вони добре переносять перепади температур). Як вибрати шпалери для довгого терміну служби? Таке побажання задовольнять шпалери на з вініловим покриттям, склошпалери. Також довгий термін служби мають дерев’яні шпалери, але вони досить дорогі і будуть добре підходити під сучасні елітні кухні. Уникайте вибору паперових шпалер: їх не можна мити, вони дуже швидко вицвітають, вони вбирають запахи і не переносять перепади вологості і температур. Вибір може впасти на паперові шпалери тільки в разі тимчасової обробки стін. Якщо ви через рік-два плануєте масштабний ремонт будинку, то на цей термін краще всього вибрати паперові шпалери: вони акуратно виглядають і дуже недорогі.


Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<