Banner
Banner
Banner

Вибір шпалер, як правильно вибрати шпалери, на що звертати увагу при купуючи, види шпалер

лютого 27, 2012


У першу чергу в будь-якій кімнаті ви звертаєте увагу на стіни. У цій статті ми розповімо про те, Як вибрати шпалери , які підходять саме вам.

Шпалери відрізняються один від одного за кількома ознаками – текстурі, фактурі, кольору і матеріалу.

Вибір шпалер слід здійснювати з урахуванням розміру і типу приміщення. Якщо у вас велика висока кімната, то придивіться до шпалер з великим малюнком. Для кімнати з низькими стелями підійдуть шпалери з вертикальним малюнком. При виборі колірної гамми шпалер, не забувайте, що легкі, пастельні тони сприяють релаксації та відпочинку, а яскраві навпаки, заряджають бадьорістю.

На остаточний вибір шпалер вплинуть і характеристики кімнати. Якщо у вас приміщення з вікнами на сонячну сторону, то краще підбирати шпалери холодних кольорів (світло-синій, сірий, рожевий). Якщо вікна вашої кімнати виходять на північ, то варто вибирати серед теплих тонів (жовтих, оранжевих, кавових).

Розмірковуючи про те, як вибрати шпалери серед різноманіття видів, пам’ятайте про те, що у кожного виду свої переваги і недоліки.

Найбільш популярні паперові шпалери – екологічно чисті і недорогі, проте вони неміцні, швидко вигоряють і не призначені для миття. Вони володіють найбільшою різноманітністю забарвлень і узорів, можна навіть знайти шпалери на яких зображені кубинські сигари, спеціально для любителів культури куби.

Вінілові шпалери – міцні і довговічні, водостійкі, але погано пропускають повітря.

Структурні шпалери призначені для фарбування. Вони міцні і відмінно ховають вади поверхні, також їх можна неодноразово перефарбовувати.

Флізелінові шпалери їх відрізняє міцність, практичність і зручність використання.

Текстильні шпалери створюють особливий затишок, мають теплоізоляційними і шумоізоляційні властивості, але вбирають запахи і їх не можна мити.

Скловолокнисті шпалери легко мити, вони міцні і можуть перефарбовуватися до 12 разів.

Металізовані шпалери володіють чудовою звукоізоляцією, на поверхню цих шпалер можна наносити бронзову, срібну, або золоту фарбу. Це один з найбільш дорогих видів.


Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<