Banner
Banner
Banner

Текстильні шпалери

лютого 27, 2012


Текстильні шпалери досить широко поширені в наш час. Про самих популярних і цінуються з них ми розповімо нижче.

Лляні шпалери. Такі текстильні шпалери виглядають як лляна тканина, адже в їх складі містяться натуральні лляні нитки. Ці шпалери не вигорають, мають гарну звуко і теплоізоляцією, що дозволяє з успіхом використовувати їх в офісах та житлових будинках.

Чистити такі шпалери слід за допомогою пилососа.

Випускають такі шпалери в рулонах шириною 53-80 см і довжиною від 10 до 50 метрів. Приклеювання смуг лляних шпалер слід проводити стик в стик, просочивши їх перед процедурою клеєм.

Фетрові шпалери. Даний вид шпалер виготовляють з поліпропілену на паперовій основі або ж з натурального фетру. Ці текстильні шпалери на дотик схожі з велюровою тканиною, вони так само мають хорошу тепло-та звукоізоляцію. При збиранні не слід надмірно терти їх тканиною. Ширина рулону таких шпалер 90-100см, довжина від 0,3 до 0,5 метра. Для наклеювання краще користуватися клеєм для важких шпалер.

Шовкові шпалери виготовляють з віскози з додаванням натурального шовку. Вони відмінно підходять як для приймалень, так і для будь-яких інших приміщень, наприклад, спалень. Чистка шпалер виробляється пилососом. При наклеюванні потрібен клей для важких шпалер.

Джутові шпалери – це тканина на основі з паперу. Такі текстильні шпалери зносостійкі і не вигоряють. Вони підійдуть для офісів і житлових приміщень. Перед наклеюванням шпалери варто просочити клеєм.

Шпалери на синтетичній основі виробляють за допомогою наклеювання полотна на основу з поролону. Це робить шпалери тепло-і звуконепроникними. Чистять шпалери так само пилососом. Такі шпалери підійдуть для спалень і невеликих кабінетів. Їх випускають в рулонах 90-95 см в ширину і в довжину 7,7 м. Клеїти ці шпалери потрібно внатяжку, тому що стики на такому матеріалі замаскувати вельми проблематично. Для приклеювання використовують спеціальний клей, наносячи його на краю матеріалу.

Від себе:

Якщо ви облаштовуєте передпокій, то непогано б шафа купе купити від К-Сервіс. У них великий асортимент кутових і радісних шаф, і ціни не «кусаються».


Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<